О внесении изменений и признании утратившими силу
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 1996 г. N 220-p
1. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
14 декабря 1995 г. N 512 следующие изменения:
ввести в состав рабочей комиссии:
Соболева В.В.    - Заместителя Премьер-Министра Республики
Казахстан, председателем комиссии
Радостовца Н.В.  - Председателя Государственного комитета
Республики Казахстан по ценовой и
антимонопольной политики, заместителем
председателя комиссии;
вывести из указанного состава Исингарина Н.К., Своика П.В.
2. Признать утратившими силу:
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 февраля
1995 г. N 36;
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 октября
1995 г. N 428.
Премьер-Министр

Өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 14 мамырдағы N 220
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 14
желтоқсандағы N 512 өкiмiне мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
жұмыс тобының құрамына:
В.В.Соболев      - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
орынбасары, комиссия төрағасы;
Н.В.Радостовец   - Қазақстан Республикасының Баға және
монополияға қарсы саясат жөнiндегi
мемлекеттiк комиссиясының төрағасы,
комиссия төрағасының орынбасары болып
енгiзiлсiн;
Н.Қ.Есенғарин, П.В.Свойк аталған комиссияның құрамынан
шығарылсын.
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы
1 ақпандағы N 36 өкiмi;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 31
қазандағы N 428 өкiмi.
Премьер-Министр