О зачете задолженности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 мая 1996 г. N 234-p
В целях сокращения образовавшейся задолженности бюджетных учреждений Министерства образования Республики Казахстан перед Кзыл-Ординской ТЭЦ-6 за использованную тепловую энергию, а также задолженности Кзыл-Ординской ТЭЦ-6 республиканскому бюджету (доходы от импортной пошлины):
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести разовый зачет задолженности между республиканским бюджетом и Кзыл-Ординской ТЭЦ-6 в сумме 9,78 млн. (девять миллионов семьсот восемьдесят тысяч) тенге по состоянию на 17 апреля 1996 года.
Указанную сумму зачесть в счет финансирования Министерства образования Республики Казахстан, с отражением в доходной и расходной частях республиканского бюджета.
2. Таможенному управлению по Кзыл-Ординской области в счет проведения указанного зачета произвести погашение задолженности Кзыл-Ординской ТЭЦ-6 по уплате таможенной пошлины по импортируемым товарам на сумму 9,78 млн.тенге.
3. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан совместно с Кзыл-Ординской ТЭЦ-6 в счет проведения указанного зачета произвести погашение задолженностей Кзыл-Ординского института инженеров агропромышленного комплекса (9116 тыс.тенге) и Кзыл-Ординского государственного университета (664 тыс.тенге), состоящих на содержании Министерства образования Республики Казахстан, на общую сумму 9,78 млн.тенге.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi бюджеттiк мекемелердiң жылу энергиясын пайдаланғаны үшiн республикалық бюджетке берешегiн өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Өкiмi 1996 жылғы 21 мамыр N 234-ө
Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi бюджеттiк мекемелерiнiң жылу энергиясын пайдаланғаны үшiн Қызылорда 6-ЖЭО алдындағы жинақталып қалған берешегiн, сондай-ақ Қызылорда 6-ЖЭО-ның республикалық бюджетке берешегiн (импорт бажынан түсетiн кiрiстер) қысқарту мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет пен Қызылорда 6-ЖЭО арасындағы берешекке 1996 жылғы 17 сәуiрдегi жағдай бойынша 9,78 млн. (тоғыз миллион жетi жүз сексен мың) теңге бiржолғы есептеу жүргiзсiн.
Аталған сома Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгiнiң қаржыландыру есебiне республикалық бюджеттiң кiрiсi мен шығыс бөлiктерiнде көрсетiле отырып есептелсiн.
2. Қызылорда облысы бойынша кеден басқармасы аталған есептеудi жүргiзу есебiне Қызылорда 6-ЖЭО-ның импортталатын тауарлар бойынша кеден бажын төлеу жөнiндегi 9,78 млн. теңге сомасындағы берешектi өтесiн.
3. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi Қызылорда 6-ЖЭО-мен бiрлесiп аталған есептеудi жүргiзу есебiне Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi ұстап отырған Қызылорда агроөнеркәсiп кешенiнiң инженерлер институтының (9116 мың теңге) және Қызылорда мемлекеттiк университетiнiң (664 мың теңге), жалпы сомасы 9,78 млн. теңге берешектерiн өтейтiн болсын.
Премьер-Министр