О централизации учетно-финансовых служб
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 мая 1996 г. N 238-p
В целях сокращения штатной численности и экономии бюджетных средств, а также усиления контроля за целевым использованием этих средств:
1. Принять предложение Министерства финансов Республики Казахстан о централизации учетно-финансовых служб в соответствующих министерствах и государственном комитете следующих ведомств Республики Казахстан:
Государственной компании "Казахкино" при Министерстве культуры Республики Казахстан;
Национального аэрокосмического агентства при Министерстве науки - Академии наук Республики Казахстан;
Агентства по атомной энергии при Министерстве науки - Академии наук Республики Казахстан;
Комитета финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан;
Комитета по использованию иностранного капитала при Министерстве финансов Республики Казахстан;
Казначейства при Министерстве финансов Республики Казахстан;
Агентства по реорганизации предприятий при Государственном комитете Республики Казахстан по управлению Государственным имуществом;
Комитета по оборонной промышленности при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан.
2. Поручить Министерству финансов Республики Казахстан внести предложение в Правительство Республики Казахстан о сокращении предельной численности работников аппарата указанных в пункте 1 настоящего распоряжения ведомств.
Премьер-Министр

Есеп-қаржы қызметтерiн орталықтандыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 22 мамыр N 238-ө
Штат санын қысқарту және бюджеттiк қаражатты үнемдеу, сондай-ақ бұл қаражаттың мақсатты жұмсалуына бақылауды күшейту мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының тиiстi министрлiктерi мен мемкомитетiнiң мына ведомстволарының есеп-қаржы қызметтерiн орталықтандыру туралы ұсынысы қабылдансын:
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi жанындағы "Қазақкино" мемлекеттiк копаниясы;
Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы жанындағы Ұлттық аэроғарыш агенттiгi;
Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы жанындағы Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгi;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы Қаржы-валюта бақылау комитетi;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы Қазынашылық;
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жанындағы Кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру жөнiндегi агенттiк;
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi жанындағы Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитет.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне осы өкiмнiң 1-тармағында аталған ведомстволар аппараты қызметкерлерiнiң шектi санын қысқарту туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныс енгiзу тапсырылсын.
Премьер-Министр