О продаже пшеницы
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 1996 г. N 248-р
1. Одобрить контракт между Государственной продовольственной контрактной корпорацией и ТОО "Агроцентр" на продажу 214,4 тыс.тонн продовольственной мягкой и твердой пшеницы из госресурсов, эквивалентной 36,3 млн. долларов США, и гарантии АБ "Казкоммерцбанк" о зачислении этой суммы на текущий счет Государственной продовольственной контрактной корпорации в АБ "Казкоммерцбанк" к 1 июля 1996 года для обеспечения финансовыми ресурсами вексельной программы по госзакупкам зерна из урожая 1996 года.
2. Государственной продовольственной контрактной корпорации произвести необходимые расчеты с хлебоприемными предприятиями за хранение и подработку зерна госресурсов и переоформить их в собственность ТОО "Агроцентр" в установленном порядке.
Премьер-Министр

Астық сату туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 30 мамыр N 248-ө
1. Мемлекеттiк азық-түлiк контракт корпорациясы мен "Агроцентр" ЖШС арасындағы мемлекеттiк ресурстан 36,3 млн. АҚШ долларына балама 214,4 мың тонна азық-түлiктiк жұмсақ және қатты бидай сатуға жасасқан контрактi және "Қазкоммерцбанк" АБ-нiң осы соманы 1996 жылдың астық өнiмiнен астықты мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi вексельдiк бағдарламаны қаржылық ресурстармен қамтамасыз ету үшiн 1996 жылдың 1 шiлдесiне Мемлекеттiк азық-түлiк контракт корпорациясының "Қазкоммерцбанк" АБ-гi ағымдағы шотына есептеу туралы кепiлдемесi мақұлдансын.
2. Мемлекеттiк азық-түлiк контракт корпорациясы астық қабылдау кәсiпорындарымен мемресурс астығын сақтау және өңдеу үшiн қажеттi есептесулер жүргiзсiн және оларды "Агроцентр" ЖШС меншiгiне белгiленген тәртiппен қайта ресiмдесiн.
Премьер-Министр