О выделении семян
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 1996 г. N 249-р
В целях обеспечения крестьянских хозяйств и сельскохозяйственных предприятий Тургайской области семенами на посев в текущем году принять предложение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о дополнительном выделении области из государственных ресурсов 10 тыс. тонн семян яровых зерновых культур из товарных партий в порядке ссуды с возвратом их из урожая 1996 года в соотношении 1 к 1,1.
Премьер-Министр

Дәндi дақылдар бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 30 мамыр N 249-ө
Биылғы жылы Торғай облысының шаруа қожалықтары мен ауыл шаруашылығы кәсiпорындарының егiстiгiн тұқыммен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң облысқа мемлекеттiк ресурстардан 10 мың тонна жаздық дәндi дақылдар тұқымын тауарлық партиялардан несие тәртiбiмен, оларды 1996 жылғы егiсiнен 1-дi 1,1 мен қайтару үшiн қосымша бөлу туралы ұсынысы қабылдансын.
Премьер-Министр