О внесении дополнения
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. N 257-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 207 следующее дополнение:
ввести в состав членов официальной части делегации Мынбаева С.М. - заместителя Министра финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Толықтыру енгiзiлсiн
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 3 маусымдағы N 257
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 29 сәуiрдегi N 207 өкiмiне мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
делегацияның ресми бөлiгi мүшелерiнiң құрамына Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң орынбасары С.М.Мыңбаев енгiзiлсiн.
Премьер-Министр