О выпуске государственных флагов
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 298-р
1. Принять предложение Государственного акционерного общества "Алматыгороформление" о выпуске в 1996 году государственных флагов Республики Казахстан.
2. Министерствам, государственным комитетам, иным исполнительным органам Республики Казахстан обеспечить финансирование затрат за счет и в пределах сметы расходов на их содержание.
Премьер-Министр

Мемлекеттiк туларды шығару туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 25 маусымдағы N 298
1. 1996 жылы Қазақстан Республикасының мемлекеттiк туларын шығару туралы "Алматықалабезендiру" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының министрлiктерi, мемлекеттiк комитеттерi, өзге де атқарушы органдары оларды ұстауға кеткен шығынды шығыстар сметасы есебiнен және соның шегiнде қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр