О Соглашении на покупку и хранение срочных обращаемых векселей
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июля 1996 г. N 314-p
1. В целях выполнения обязательств по расчетам между хозяйствами Кустанайской области и Министерством транспорта Республики Молдова за оказанные транспортные услуги в период уборки урожая в 1993 году разрешить Министерству финансов Республики Казахстан заключить Соглашение на покупку и хранение срочных обращаемых векселей Министерства финансов Республики Казахстан с начислением 3 процентов годовых на долларовый эквивалент номинала векселя, который рассчитывается, исходя из суммы кредитового поступления по внутриреспубликанскому зачету взаимных долгов 1994
года по состоянию на 22 апреля 1994 года и 1 февраля 1995 года, с
Министерством транспорта Республики Молдова по месту открытия
корреспондентского счета.
2. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра
Республики Казахстан от 26 января 1996 г. N 36.
Заместитель
Премьер-Министра

Жедел айналымдағы вексельдердi сатып алуға және сақтауға келiсiм жасау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 3 шiлде N 314
1. 1993 жылғы егiн орағы кезiнде көлiктiк қызмет үшiн Қостанай облысының шаруашылықтары мен Молдова Республикасының Көлiк министрлiгi арасындағы есеп айырысу жөнiндегi мiндеттемелердi орындау мақсатында, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жедел айналымдағы вексельдерiн сатып алуға және сақтауға 1994 жылғы 22 сәуiрдегi және 1995 жылғы 1 ақпандағы жағдай бойынша 1994 жылдың өзара қарыздарын республика iшiнде есептеу арқылы кредит түсiмдерi сомасын негiзге алып есеп айырысатын вексельдiң долларға пара-пар құнына жылдық 3 проценттi аудара отырып, корреспонденттiк шотты ашу орны бойынша Молдова Республикасының Көлiк министрлiгiмен Келiсiм жасауға Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 36 өкiмi күшiн жойған деп танылсын.
Премьер-Министрдiң
орынбасары