О внесении изменений и дополнений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июля 1996 г. N 336-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
8 июля 1996 г. N 319 следующие изменения и дополнения:
ввести в состав комиссии:
Тимкина М.И.         - заместителя Руководителя Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию);
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Образовать рабочую группу по переговорам с фирмой "АВВ
Energy Ventures В.V." в составе:
Юрьев А.Ф.           - заместитель Министра энергетики и
угольной промышленности Республики
Казахстан (руководитель)
Кузьменков В.П.      - заместитель начальника отдела
Департамента отраслей материального
производства Министерства финансов
Республики Казахстан
Нургалиев А.А.       - начальник управления государственного
Экспортно-импортного банка
Республики Казахстан
Оразбаев Б.Е.        - генеральный директор Национальной
электроэнергетической сети
"Казахстанэнерго"
Трофимович В.В.      - исполняющий обязанности начальника
управления Министерства юстиции
Республики Казахстан";
дополнить пунктами 3 и 4 следующего содержания:
"3. Уполномочить комиссию утверждать окончательные документы.
4. Установить, что рабочая группа по переговорам периодически
отчитывается перед Комиссией о ходе переговоров и обращается к
Комиссии за получением необходимых согласований по основным условиям
контракта".
Заместитель Премьер-Министра

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 8 шiлдедегi N 319 өкiмiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 15 шiлде N 336-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы
8 шiлдедегi N 319 өкiмiне мынадай өзгертулер мен толықтырулар
енгiзiлсiн:
Тимкин М.И.        - Қазақстан Республикасы Президентi
Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары
(келiсiмi бойынша)
комиссия құрамына енгiзiлсiн;
2-тармақ мынадай редакцияда берiлсiн:
"2. "ABB Energy Ventures В.V." фирмасымен келiссөздер жөнiнде
жұмыс тобы мына құрамда құрылсын.
Юрьев А.Ф.         - Қазақстан Республикасы Энергетика және
көмiр өнеркәсiбi министрiнiң орынбасары,
(жетекшi)
Кузьменков В.П.    - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң материалдық-өндiрiс
саласы департаментiнiң бөлiмi
бастығының орынбасары
Нұрғалиев А.А.     - Қазақстан Республикасы мемлекеттiк
Экспорт-импорт банкi басқармасының
бастығы
Оразбаев Б.Е.      - "Қазақстанэнерго" ұлттық электр
энергетикалық желiсiнiң бас директоры
Трофимович В.В.    - Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлiгiнiң басқарма бастығының
мiндетiн атқарушы
Мынадай мазмұндағы 3 және 4-тармақтармен толықтырылсын:
"3. Комиссияға түпкi құжаттарды бекiтуге уәкiлдiк берiлсiн.
4. Келiссөздер жөнiндегi жұмыс тобы келiссөздердiң барысы
туралы Комиссияның алдында мерзiм сайын есеп бередi және
контрактiнiң негiзгi шарттары бойынша қажеттi келiсiмдер алу үшiн
Комиссияға өтiнiш бiлдiредi".
Премьер-Министрдiң
орынбасары