О внесении изменений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 июля 1996 г. N 353-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
19 июня 1996 г. N 289 следующие изменения:
ввести в состав межведомственной комиссии:
Оспанова Х.А.    - И.О. Министра промышленности и торговли
Республики Казахстан, заместителем
председателя комиссии
Абдулвалиеву Т.В.- начальника управления Министерства
промышленности и торговли Республики
Казахстан, членом комиссии
Заместитель
Премьер-Министра

1996 жылғы 19 маусымдағы N 289 өкiмiне өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 23 шiлде N 353-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 19
маусымдағы N 289 өкiмiне мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
Ведомствоаралық комиссия құрамына:
Оспанов Х.А.    - Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда
министрiнiң мiндетiн атқарушы, комиссия
төрағасының орынбасары
Әбдуәлиев Т.В.  - Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда
министрлiгi басқармасының бастығы, комиссия
мүшесi
болып енгiзiлсiн.
Премьер-Министрдiң
орынбасары