О признании утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июня 1996 года N 308-р.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 1996 г. N 359-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июня 1996 года N 308-р.
Премьер-Министр

1996 жылғы 28 маусымдағы N 308-ө өкiмiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 30 шiлдедегi N 359
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 308-ө өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-Министр