Об утверждении Положения о Главном управлении по гидрометеорологии Республики Казахстан
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 августа 1996 г. N 408-р. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 августа 1996 г. N 408-р утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1996 г. N 590 "Об утверждении Положения о Главном управлении по гидрометеорологии Республики Казахстан" утвердить прилагаемый Перечень потребителей, которым предоставляется гидрометеорологическая информация в 1996 году за счет средств государственного бюджета.
Премьер-Министр
П Е Р Е Ч Е Н Ь
потребителей, которым предоставляется
гидрометеорологическая информация в 1996 году
за счет средств государственного бюджета
____________________________________________________________________
|  Гидрометеорологическая  |Периодич|Способ
Потребитель         |       информация         |ность   |доставки
|                          |подачи  |
_______________________|__________________________|________|________
_________1_____________|____________2_____________|_____3__|___4____
Администрация Прези-     Ежедневный метеорологичес-  В течение Курьер,
дента Республики         кий бюллетень и бюллетень   года      телефон
Казахстан, Аппарат       погоды на месяц.
Правительства Республики Штормовые предупреждения о  В случае
лики Казахстан           возможности возникновения   возникно-
опасных и стихийных гидро-  вения
метеорологических явлений   явлений
Министерство сельского            Т о  ж е                     Телефон,
хозяйства Республики                                      см.примечание
Казахстан
Министерство энергетики               "                       Т о  ж е
и угольной промышлен-
ности Республики
Казахстан
Министерство транспорта               "                           "
и коммуникаций Респуб-
лики Казахстан
Министерство экологии и               "                           "
биоресурсов Республики
Казахстан
Министерство обороны                  "                           "
Республики Казахстан
Министерство геологии и               "                           "
охраны недр Республики
Казахстан
Министерство внутренних               "                           "
дел Республики
Казахстан
Министерство здравоохра-              "                           "
нения Республики
Казахстан
Государственный комитет               "                           "
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Государственный комитет               "                           "
Республики Казахстан по
земельным отношениям и
землеустройству
Государственные средства              "                           "
массовой информации
Государственный комитет               "                           "
Республики Казахстан по
охране государственной
границы
Комитет национальной                  "                           "
безопасности Республики
Казахстан
Комитет по водным                     "                           "
ресурсам Республики
Казахстан
Аким г.Алматы                         "                           "
Акимы областей                        "                       Через
областные
подразде-
ления Каз-
гидромета
Министерство экологии и  Ежемесячная информация   В течение   Телефон,
биоресурсов Республики   о превышении допустимых  года        см.приме-
Казахстан                нормативных показателей              чание
состояния природной
среды
Государственный комитет  Дополнительная информа-  При необ-      То же
Республики Казахстан по  ция по специальному      ходимости
чрезвычайным ситуациям   запросу;
ежемесячная информация   В течение
о превышении допустимых  года             "
нормативных показателей
состояния природной
среды
Комитет по водным        Ежедневный гидрологи-    В течение        "
ресурсам Республики      ческий бюллетень;         года
Казахстан                дополнительная информа-
ция по специальному
запросу
Примечание: Бюллетени в течение года
предоставляются самовывозом.

Тұтынушылар тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 28 тамыздағы N 408. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасының Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармасы туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 мамырдағы N 590   P960590_   қаулысына сәйкес 1996 жылы мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен гидрометеорологиялық ақпарат берiлетiн қоса берiлiп отырған Тұтынушылар тiзбесi бекiтiлсiн.
Премьер-Министр
1996 жылы мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен
гидрометеорологиялық ақпарат берiлетiн Тұтынушылардың
ТIЗБЕСI
____________________________________________________________________
Тұтынушы         Гедрометеорологиялық        Берiлу   Жеткiзу
ақпарат              кезең.    тәсiлi
дiлiгi
____________________________________________________________________
1                      2                    3        4
____________________________________________________________________
Қазақстан Республика.  Күнделiктi метеорологиялық   Жыл     Курьер,
касы Президентiнiң     бюллетень және ауа           бойы    телефон
Әкiмшiлiгi, Қазақстан  райының бiр айға арналған
Республикасының        бюллетенi.
Аппараты               Қауiптi және табиғи гидро.  Құбылыс. Бұл да
метеорологиялық құбылыстар. тар      сол
дың болу қаупi туралы       туында.
штормдық ескертулер         ған жағ.
дайда
Қазақстан Республика.  Бұл да сол                           Телефон,
сының Ауыл шаруашылығы                                      ескерт.
министрлiгi Қазақстан                                       пенi
Республикасының Энер.     _"_                               қараңыз
гетика және көмiр                                           Бұл да
өнеркәсiбi министрлiгi                                      сол
Қазақстан Республика.     _"_                                _"_
сының Көлiк және
коммуникациялар
министрлiгi
Қазақстан Республика.     -"-                               -"-
сының Экология және
биоресурстар министр.
лiгi
Қазақстан Республика.     -"-                               -"-
сының Қорғаныс
министрлiгi
Қазақстан Республика.     -"-                               -"-
сының Геология және жер
қойнауын қорғау
министрлiгi
Қазақстан Республика.     -"-                               -"-
сының Iшкi iстер
министрлiгi
Қазақстан Республика.  Күнделiктi метеорологиялық           Телефон,
сының Денсаулық сақтау бюллетень және ауа райының           ескерт.
министрлiгi            бiр айға арналған бюллетенi          пенi
қараңыз
Қазақстан Республика.  Қауiптi және табиғи гидро.           Бұл да
сының Төтенше жағдай.  метеорологиялық құбылыстар.          сол
лар жөнiндегi мемле.   дың болу қаупi туралы
кеттiк комитетi        штормдық ескертулер
Қазақстан Республика.  Бұл да сол                             -"-
сының Жер қатынастары
және жерге орналастыру
жөнiндегi комитетi
Мемлекеттiк бұқаралық     _"_                                  _"_
ақпарат құралдары
Қазақстан Республика.     -"-                                  -"-
сының Мемлекеттiк
шекара күзетi жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi
Қазақстан Республика.     -"-                                 -"-
сының Ұлттық қауiпсiз.
дiк комитетi
Қазақстан Республика.     -"-                                -"-
сының Су ресурстары
жөнiндегi комитетi
Алматы қаласының әкiмi    _"_                              Казгидро.
Облыстардың әкiмдерi                                       меттiң
облыстық
бөлiмше.
лерi
арқылы
Қазақстан Республика.  Табиғи ортаның жай-күйiнiң  Жыл бойы Телефон,
сының Экология және    тиiстi нормативтiк көрсет.           ескерт.
биоресурстар           кiшiнен асқандығы туралы             пенi
министрлiгi            ай сайынғы ақпарат                   қараңыз
Қазақстан Республика.  Арнайы сұрау бойынша қосым. Қажет    Бұл да
сының Төтенше жағдай.  ша ақпарат: табиғи ортаның  жағдай.  сол
лар жөнiндегi мемле.   тиiстi нормативтiк көрсет.  да
кеттiк комитетi        кiшiнен асқандығы туралы    Жыл бойы Телефон,
ай сайынға ақпарат                   ескерт.                                                              пенi
қараңыз
Қазақстан Республика.  Күн сайынғы гидрологиялық   Жыл бойы Бұл да
сының Су ресурстары    бюллетень                            сол
жөнiндегi комитетi
арнайы сұрау бойынша        Қажет
қосымша ақпарат             болғанда
Ескертпе: Бюллетеньдердi жыл бойы өздерi алады.