О проведении международного ралли-марафона
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 сентября 1996 г. N 421-р
1. Принять предложение Федерации автомотоспорта Республики Казахстан, международного организационного комитета "Мастер - ралли" о проведении международного ралли-марафона "Париж - Москва - Улан-Батор - Пекин" по территории Актюбинской, Кзыл-Ординской, Жезказганской, Карагандинской, Павлодарской областей в сентябре 1996 года.
2. Принять к сведению, что финансирование расходов на проведение ралли-марафона по территории Республики Казахстан осуществляется международным организационным комитетом "Мастер-ралли".
3. Государственному комитету Республики Казахстан по охране государственной границы, Министерству внутренних дел Республики Казахстан во взаимодействии с Федерацией автомотоспорта Республики Казахстан обеспечить организованное прохождение автомобилей - участников и организаторов ралли по территории Республики Казахстан и пересечении государственной границы Казахстана.
4. Министерству иностранных дел, Министерству внутренних дел, Министерству транспорта и коммуникаций, НААК "Казахстан ауе жолы", Казаэронавигации, Таможенному комитету Республики Казахстан, акимам Актюбинской, Кзыл-Ординской, Жезказганской, Карагандинской, Павлодарской областей оказывать содействие международному организационному комитету "Мастер - ралли" в проведении указанного мероприятия.
5. Республиканской корпорации "Телевидение и радио Казахстана" согласовать с международным организационным комитетом "Мастер - ралли" освещение этапа ралли-марафона по территории Казахстана.
6. Международному организационному комитету "Мастер - ралли" в связи с включением авторалли "Париж - Москва - Улан-Батор - Пекин" в постоянный календарь соревнований международной автомобильной федерации (ФИА) представлять в Правительство согласованный план проведения ралли не позже чем за 6 месяцев до начала автомарафона и необходимую информацию технического и организационного характера по требованию Федерации автомотоспорта Республики Казахстан согласно договору между Федерацией автомотоспорта Республики Казахстан и международным организационным комитетом.
Премьер-Министр

Халықаралық ралли марафонын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 6 қыркүйек N 421-ө
1. Қазақстан Республикасы Автомотоспорт федерациясының, "Мастер ралли" халықаралық ұйымдастыру комитетiнiң 1996 жылдың қыркүйегiнде Ақтөбе, Қызылорда, Жезқазған, Қарағанды, Павлодар облыстарының аумағы бойынша "Париж - Мәскеу - Улан-батор - Пекин" халықаралық ралли марафонын өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының аумағы бойынша өткiзiлетiн ралли-марафонның шығыстарын "Мастер-ралли" халықаралық ұйымдастыру комитетiнiң қаржыландыратыны назарға алынсын.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекара қорғау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Автомотоспорт федерациясымен бiрлесiп, раллиге қатысатын автомобильдер мен оның ұйымдастырушыларының Қазақстан Республикасының аумағы арқылы ұйымдасқан түрде жүруiн және Қазақстанның шекарасын кесiп өтуiн қамтамасыз етсiн.
4. Сыртқы iстер министрлiгi, Iшкi iстер министрлiгi, Көлiк және коммуникациялар министрлiгi, "Қазақстан әуе жолы" ұлттық акционерлiк авиа компаниясы, Қазаэронавигациясы, Қазақстан Республикасының Кеден комитетi, Ақтөбе, Қызылорда, Жезқазған, Қарағанды, Павлодар облыстарының әкiмдерi "Мастер-ралли" халықаралық ұйымдастыру комитетiне осы шараларды өткiзуге көмектессiн.
5. "Қазақстан Теледидары мен радиосы" республикалық корпорациясы "Мастер-ралли" халықаралық ұйымдастыру комитетiмен ралли-марафонның Қазақстан аумағындағы кезеңiн жариялауды келiссiн.
6. "Мастер-ралли" халықаралық ұйымдастыру комитетi "Париж - Мәскеу - Улан-Батор - Пекин" автораллиiнiң халықаралық автомобильдер федерациясының (ХАФ) тұрақты жарыс күнтiзбесiне енгiзiлуiне байланысты автомарафон басталғанға дейiн кемiнде 6 ай бұрын Үкiметке ралли өткiзудiң келiсiлген жоспарын және Қазақстан Республикасының Автомотоспорт федерациясы мен халықаралық ұйымдастыру комитетiнiң арасындағы шартқа сәйкес Қазақстан Республикасының Автомотоспорт федерациясының талап етуi бойынша техникалық және ұйымдастыру сипатындағы қажеттi ақпаратты ұсынатын болсын.
Премьер-Министр