О выделении средств Национальному аэрокосмическому агентству
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 1996 г. N 428-р
Выделить Национальному аэрокосмическому агентству при Министерстве наук - Академии наук Республики Казахстан за счет средств республиканского бюджета на 1996 год бюджетную ссуду в сумме 2 (два) млн. тенге на условиях ее погашения не позднее 1 октября 1996 года с учетом оплаты по ставке рефинансирования Национального Банка Республики Казахстан для проведения организационных мероприятий в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 января 1995 г. N 50 "О проведении Международной авиационно-космической выставки "Алматы Аэроспейс - 96".
Премьер-Министр

Ұлттық аэроғарыш агенттiгiне қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 11 қыркүйек N 428-ө
Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi-Ғылым академиясы жанындағы Ұлттық аэроғарыш агенттiгiне "Алматы Аэроспейс-96" халықаралық авиация-ғарыш көрмесiн өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 қаңтардағы N 50 қаулысына сәйкес ұйымдастыру шараларын өткiзу үшiн 1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң қайта қаржыландыру ставкасы бойынша төлеудi ескере отырып, оны 1996 жылдың 1 қазанынан кешiктiрмей өтеу шартымен 2 (екi) млн. теңге бюджеттiк несие бөлiнсiн.
Премьер-Министр