О приватизации имущественного комплекса акционерного общества "Аэропорт Актобе"
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 1996 г. N 429-р
1. Принять предложение акима Актюбинской области, согласованное с Государственным комитетом Республики Казахстан по управлению государственным имуществом о приватизации имущественного комплекса акционерного общества "Аэропорт Актобе".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом передать в установленном порядке государственный пакет акций акционерного общества "Аэропорт Актобе" Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации.
3. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации поручить проведение закрытого тендера по приватизации акционерного общества "Аэропорт Актобе" территориальному комитету по приватизации Актюбинской области.
4. Контроль за выполнением настоящего распоряжения возложить на акима Актюбинской области.
Премьер-Министр

"Ақтөбе аэропорты" акционерлiк қоғамының мүлiктiк кешенiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 11 қыркүйек N 429-ө
1. Ақтөбе облысы әкiмiнiң Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнен келiсiлген "Ақтөбе аэропорты" акционерлiк қоғамының мүлiктiк кешенiн жекешелендiру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi белгiленген тәртiпте "Ақтөбе аэропорты" акционерлiк қоғамының акциялар пакетiн Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне беретiн болсын.
3. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Ақтөбе аэропорты" акционерлiк қоғамын жекешелендiру жөнiнде жабық тендер өткiзудi Ақтөбе облысының жекешелендiру жөнiндегi аймақтық комитетiне тапсырсын.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Ақтөбе облысының әкiмiне жүктелсiн.
Премьер-Министр