О приватизации акционерного общества "Балхашмыс"
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 1996 г. N 434-р
В связи с объявлением тендера о приватизации акционерного общества "Балхашмыс" и в целях обеспечения производственной деятельности акционерного общества "Балхашмыс" на период проведения реорганизационных процедур, учитывая необходимость поставки сырья от предприятий цветной металлургии Восточно-Казахстанской области, переданных во внешнее управление инвестиционной компании "Riddеr-Invеst":
1. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации при проведении тендера по приватизации акционерного общества "Балхашмыс" определить одним из условий тендера возврат кредиторской задолженности за произведенные поставки сырья от предприятий, переданных в управление инвестиционной компании "Ridder Invеst".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации по итогам тендера заключить с победителем контракт, с включением условия о предоставлении инвестиционной компании "Ridder Invest" гарантии на оплату осуществленных поставок медьсодержащего сырья, включая стоимость драгоценных металлов, согласно ценам и условиям, существующим на дату поставок. Оплату осуществить в течение тридцати календарных дней со времени подписания контракта.
Премьер-Министр

"Балқашмыс" акционерлiк қоғамын жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 11 қыркүйек N 434-ө
"Балқашмыс" акционерлiк компаниясын жекешелендiру туралы тендер жариялануына байланысты және "Ridder-Invect" инвестициялық компаниясына сырттай басқаруға берiлген Шығыс Қазақстан облысының түстi металлургия кәсiпорындарынан шикiзат жеткiзiлуiнiң қажеттiгiн ескере отырып, қайта құру рәсiмдерiн жүргiзу кезеңiнде "Балқашмыс" акционерлiк компаниясының өндiрiстiк қызметiн қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Балқашмыс" акционерлiк компаниясын жекешелендiру жөнiнде тендер өткiзу кезiнде тендердiң шарттарының бiрi ретiнде "Ridder-Inbect" инвестициялық компаниясының басқаруына берiлген кәсiпорындардан әкелiнген шикiзаттар үшiн кредиттiк берешектердi қайтаруды айқындасын.
2. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi тендердiң қорытындысы бойынша "Ridder-Inbect" инвестициялық компаниясына қымбат металдардың жеткiзiлген күнгi бағалары мен шарттарына сәйкес құнын төлеуге кепiлдiктер беру туралы шартты қосу арқылы жеңiмпазбен контракт жасасын. Төлем жасауды контрактiге қол қойған уақыттан бастап отыз күнтiзбелiк күн iшiнде жүзеге асырсын.
Премьер-Министр