О задолженности фирме "Рассик Вудворт"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 1996 г. N 449-р
В целях урегулирования финансовых претензий индийской фирмы "Рассик Вудворт":
1. Министерству финансов Республики Казахстан в недельный срок завершить процесс переговоров с индийской фирмой "Рассик Вудворт" по рассмотрению финансовых претензий индийской стороны.
2. Результаты переговоров оформить протоколом об окончательном урегулировании вопроса задолженности фирме "Рассик Вудворт", образовавшейся в результате поставок чая в Республику Казахстан.
Премьер-Министр

"Рассик-Вудворт" үндi фирмасының қаржылық талаптарын реттеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 20 қыркүйек N 449-ө
"Рассик-Вудворт" үндi фирмасының қаржылық тараптарын реттеу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бiр апта мерзiм iшiнде үндi жағының қаржылық талаптарын қарау жөнiнде "Рассик-Вудворт" үндi фирмасымен келiссөз процестерiн аяқтасын.
2. Келiссөз нәтижелерi Қазақстан Республикасына шай берiп тұру нәтижесiнде пайда болған "Рассик-Вудворт" үндi фирмасына берешек мәселесiн түпкiлiктi реттеу жөнiндегi хаттамамен ресiмделсiн.
Премьер-Министр