Об использовании финансовых средств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 октября 1996 г. N 468-р
Министерству финансов Республики Казахстан разрешить Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан использовать часть финансовых средств в сумме, эквивалентной 15 тыс. долларам США, с текущего счета "сумм по поручениям" в государственном Бюджетном банке Республики Казахстан (МФО 190501008, расчетный счет 1141197, РНН 600700013069) для частичного покрытия транспортных расходов в ходе официального визита Премьер-Министра Республики Казахстан в Венгерскую Республику и Чешскую Республику.
Премьер-Министр

Қаражатты пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 4 қазан N 468-ө
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiне Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Венгер Республикасында және Чех Республикасына ресми сапары барысындағы көлiк шығыстарын iшiнара жабу үшiн Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Бюджеттiк банкiсiндегi "тапсырмалар бойынша сомалар" ағымдағы шотынан (МФО 190501008, есеп айрысу шоты 1141197, РНН 600700013069) 15 мың АҚШ долларына баламды сомада қаржы қаражаты бөлiгiн пайдалануға рұқсат етсiн.
Премьер-Министр