О внесении изменения
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 октября 1996 г. N 493-р
Внести в распоряжение Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июля 1995 г. N 7-69 следующее изменение:
в абзаце третьем пункта 2 слова "заместителя главы администрации по экономическим вопросам" заменить словами "Председателя областного подразделения Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике".
Первый заместитель
Премьер-Министра

Өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 30 қазандағы N 493
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 3 шiлдедегi N 7-69 өкiмiне мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
2-тармақтың 3-абзацындағы "әкiмнiң экономикалық мәселелер жөнiндегi орынбасары" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi облыстық бөлiмшесiнiң төрағасы" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министрдiң
бiрiншi орынбасары