Об утративших силу распоряжениях Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 ноября 1996 г. N 522-р
Признать утратившими силу:
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 мая 1995 г. N 196.
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 ноября 1995 г. N 429.
Премьер-Министр

Күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 20 қараша N 522-ө
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 31 мамырдағы N 196 өкiмi.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 1 қарашадағы N 429 өкiмi.
Премьер-Министр