О проведении аудиторской проверки предприятия "Карачаганакгаз"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 декабря 1996 г. N 555-р
Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом заключить договор с фирмой "Эрнст энд Янг" о проведении аудиторской проверки предприятия "Карачаганакгаз" и материалы проверки и предложения по улучшению работы предприятия представить Правительству.
Премьер-Министр

"Қарашығанақгаз" кәсiпорнынан аудиторлық тексерiс жүргiзу туралы "Эрнест энд Янг" фирмасымен шарт жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 6 желтоқсан N 555-ө
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Қарашығанақгаз" кәсiпорнынан аудиторлық тексерiс жүргiзу туралы "Эрнест энд Янг" фирмасымен шарт жасасын және тексерiс материалдары мен кәсiпорнының жұмысын жақсарту жөнiндегi ұсыныстарын Үкiметке тапсырсын.
Премьер-Министр