О закупке угля на нужды бюджетных организаций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 574-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1715. ~P961715
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 г. N 1214 P961214_ "О финансово-экономическом оздоровлении предприятий Карагандинского угольного бассейна, входящих в состав акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь":
1. Комитету по государственным материальным резервам Республики Казахстан осуществить централизованный закуп угля в декабре 1996 года на сумму 300600 (триста миллионов шестьсот тысяч) тенге у акционерного общества закрытого типа "Карагандашахтуголь" на нужды бюджетных учреждений.
Указанный закуп угля осуществить за счет ассигнований, предусмотренных Комитету в республиканском бюджете на 1996 год.
Премьер-Министр

Бюджет мекемелерiнiң қажетi үшiн көмiрдi сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 18 желтоқсандағы N 574. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.12.31. N 1715 қаулысымен.
"Карагандашахтауголь" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамның құрамына кiретiн Қарағанды көмiр бассейнiнiң кәсiпорындарын қаржы-экономикалық сауықтыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 қазандағы N 1214 қаулысын орындау үшiн:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi 1996 жылғы желтоқсанда бюджет мекемелерiнiң қажетi үшiн "Карагандашахтауголь" жабдық үлгiдегi акционерлiкқоғамынан сомасы 300 600 /үш жүз миллион алты жүз мың/ теңгеге көмiрдi орталықтандырып сатып алуды жүзеге асырсын.
Аталған көмiрдi сатып алу 1996 жылға арналған Республикалық бюджетте Комитетке көзделген қаражат есебiнен жүзеге асырылсын.
Премьер-Министр