О преобразовании государственных предприятий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 1996 г. N 141a-р
Во исполнении Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 23 декабря 1995 г. N 2721 U952721_ "О приватизации":
1. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан в двухмесячный срок в установленном порядке:
провести преобразование государственных предприятий - Ермаковской ГРЭС и Карагандинской ТЭЦ-2 в акционерные общества открытого типа;
представить на утверждение в Правительство индивидуальный проект приватизации государственного пакета акций акционерных обществ, созданных на базе Ермаковской ГРЭС и Карагандинской ТЭЦ-2.
2. Контроль за выполнением данного распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Н.К. Исингарина.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi "Жекешелендiру туралы"
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 27 наурыз N 141а-ө
"Жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 U952721_ Заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi белгiленген тәртiппен екi ай мерзiм iшiнде:
Ермак ГРЭС-i және Қарағанды ТЭЦ-2 мемлекеттiк кәсiпорындарын ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамдар етiп қайта құру жүргiзсiн;
Ермак ГРЭС-i және Қарағанды ТЭЦ-2 базасында құрылған акционерлiк қоғамдардың акцияларының мемлекеттiк пакетiн жекешелендiрудiң жеке жобасын Үкiметке бекiтуге ұсынсын.
2. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары Н.Қ. Есенғаринге жүктелсiн.
Премьер-Министр