О выделении средств для возмещения г-ну Каплану понесенных расходов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 1997 г. N 27-р
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан сумму, эквивалентную 100 (сто) тыс. долларов США, для возмещения почетному консулу Казахстана г-ну Каплану Р. понесенных расходов, связанных с приобретением недвижимости в г. Нью-Йорке, из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1997 год по подпрограмме "Содержание загранучреждений МИД в иностранной валюте".
2. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 588.
Премьер-Министр

Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 12 ақпандағы N 27
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне Қазақстанның құрметтi консулы Р.Каплан мырзаға Нью-Йорк қаласында жылжымайтын мүлiк сатып алуға байланысты шыққан шығыстарын өтеу үшiн 1997 жылға арналған республикалық бюджетте "Сыртқыiсминiнiң шетелдiк мекемелерiн шетел валютасында ұстау" деген қосымша бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттан 100 (жүз) мың АҚШ долларына баламды сома бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 588 өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-Министр