О представлении информации для обеспечения координации процесса подготовки отчета, предоставляемого Международным кредитным агентством
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 февраля 1997 г. N 44-р
1. В целях обеспечения координации процесса подготовки отчета, предоставляемого международным кредитным агентствам, Министерству экономики, Министерству нефтяной и газовой промышленности, Министерству геологии и охраны недр, Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации, Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию) в срок до 28 февраля 1997 года представить в Министерство финансов Республики Казахстан информацию согласно прилагаемому перечню.
2. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 февраля 1997 г. N 44-р
Перечень требуемой информации от государственных
структур Республики Казахстан, ответственных за ее
представление
Национальный Банк Республики Казахстан
1. Статистический бюллетень за 1996 год.
2. Информация по текущим резервам, инфляционной и процентной ставкам, денежной массе, ставке обмена валют и данным по текущему счету Правительства Республики Казахстан на 1 января 1997 года.
3. Ситуация в области банковского надзора, включая факты
закрытия банков, слияния банков, количества банков по стране,
изменений в составе руководства в 1996 году.
4. Платежные балансы Национального Банка Республики Казахстан
и коммерческих банков на 1 января 1997 года.
5. Данные о кредитах за 1996 год.
Министерство экономики Республики Казахстан
1. Фактический рост ВВП в 1996 году и прогноз на перспективу в
целом и по секторам экономики.
2. Информация о произведенных прямых иностранных инвестициях
по секторам экономики в 1996 году.
3. Обзор государственной инвестиционной программы, включая
источники финансирования.
4. Структура импорта и экспорта в 1996 году.
5. Доля частных предприятий в экономике в 1996 году.
6. Ситуация с проблемой взаимных неплатежей в 1996 году.
Министерство нефтяной и газовой промышленности
Республики Казахстан
1. Изменения по проекту КТК, включая соглашения по
транспортировке, сроки предполагаемого завершения проекта.
2. Прочие экспортные схемы (нефтяные свопы и др.).
3. Прогноз добычи и экспорта нефти и газа в 1997 году.
4. Новые соглашения по разработке месторождений.

Қазақстан Республикасының ақпарат тапсыруға жауапты мемлекеттiк құрылымдарынан талап етiлетiн ақпараттар тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 26 ақпандағы N 44
1. Халықаралық несие агенттiктерiне берiлетiн есептi әзiрлеу рәсiмiн үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi, Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi, Геология және жер қойнауын барлау министрлiгi, Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi (келiсiм бойынша)
1997 жылдың 28 қаңтарына дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгiне қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес ақпарат
тапсырсын.
2. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрi А.С.Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 26 ақпандағы
N 44 өкiмiне
қосымша
Қазақстан Республикасының ақпарат тапсыруға жауапты
мемлекеттiк құрылымдарынан талап етiлетiн ақпараттар тiзбесi
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
1. 1996 жылдың статистикалық бюллетенi
2. Ағымдағы резерв, инфляциялық және проценттiк ставкалар, ақша массасы, валюта айырбастау ставкасы жөнiндегi және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 қаңтардағы ағымдағы есебi бойынша мәлiметтер жөнiндегi ақпараттар.
3. Елiмiз бойынша банктердi жабу, банктердi бiрiктiру, банктер саны фактiлерiн қоса алғанда, банктiк қадағалау саласындағы жағдайлар, 1996 жылғы басшылық құрамындағы өзгерiстер.
4. 1997 жылғы 1 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi және коммерциялық банктердiң төлем баланстары.
5. 1996 жылғы несиелер туралы мәлiметтер.
Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi
1. 1996 жылы IЖӨ нақты өсуi және тұтасымен алғанда болашаққа
және экономика секторлары бойынша болжам.
2. 1996 жылы экономика секторы бойынша шығарылған тiкелей
шетелдiк инвестициялар туралы ақпарат.
3. Қаржыландыру көздерiн қоса алғанда, мемлекеттiк
инвестициялық бағдарламаға шолу.
4. 1996 жылғы импорт пен экспорттың құрылымы.
5. 1996 жылғы экономикадағы жеке меншiк кәсiпорындардың үлесi.
6. 1996 жылғы өзара төлем жасамау проблемалары жағдайлары.
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi
1. Тасымалдау, жобаны аяқтау көзделген мерзiмдер жөнiндегi
келiсiмдi қоса, КТК жобасы бойынша өзгерiстер.
2. Өзге де экспорттық кестелер (мұнай своптары және басқалар).
3. 1997 жылы мұнай және газ өндiру мен экспортына болжам.
4. Кен орындарын игеру жөнiндегi жаңа келiсiмдер.

5. Внутреннее распределение гидрокарбонатов в 1996 году.
Министерство геологии и охраны недр Республики Казахстан
1. Данные о разработке основных месторождений и экспорта
минералов в 1996 году и прогноз на 1997 год.
2. Новые соглашения по разработке месторождений и добыче.
Государственный комитет Республики Казахстан по приватизации
1. Результаты приватизации за период с ноября 1996 года.
2. Поступления в бюджет от приватизации в 1996 году.
3. Перечень наиболее важных приватизируемых объектов и
заключенных контрактов по управлению, с упоминанием наиболее крупных
стратегических предприятий.
4. Новые методы приватизации.
5. Перечень наиболее важных предприятий, переданных в
государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан или
подвергнутых реорганизации в 1996 году.
6. Ситуация в вопросах банкротства в свете новой редакции
Закона Республики Казахстан "О банкротстве".
Министерство финансов Республики Казахстан
1. Исполнение бюджета 1996 года.
2. Бюджет 1997 года, источники финансирования дефицита.
3. Показатели государственного долга за 1996-1997 годы.
4. Обзор бюджетных задолженностей на 1 января 1997 года.
5. Изменения в отношении внебюджетных фондов.
6. Рационализация расходов.

5.  1996 жылы гидрокарбонаттарды iшкi бөлу
Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын
қорғау министрлiгi
1. 1996 жылғы негiзгi кен орындарын игеру және минералдар
экспорты мен 1997 жылға болжау жасау мәлiметтерi туралы.
2. Кен орындарын игеру және өндiру жөнiндегi жаңа келiсiмдер.
Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi
1. 1996 жылдың қарашасынан бергi кезеңдегi жекешелендiру
нәтижелерi.
2. 1996 жылғы жекешелендiруден бюджетке түскен түсiм.
3. Жекешелендiрiлген неғұрлым маңызды объектiлер мен неғұрлым
iрi стратегиялық кәсiпорындарды ескере отырып басқару жөнiнде
жасасылған контрактiлер.
4. Жекешелендiрудiң жаңа әдiстерi.
5. 1996 жылы Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi
банкiне берiлген немесе қайта ұйымдастырылған неғұрлым маңызды
кәсiпорындардың тiзбесi.
6. Қазақстан Республикасының "Банкроттық туралы" Заңының жаңа
редакциясы тұрғысынан банкроттық мәселелерiндегi жағдай.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
1. 1996 жылғы бюджеттiң атқарылуы.
2. 1997 жылдың бюджетi, тапшылықты қаржыландыру көздерi.
3. 1996-1997 жылдардың мемлекеттiк қарыз көрсеткiштерi.
4. 1997 жылдың 1 қаңтарындағы бюджеттiк берешектерге шолу.
5. Бюджеттен тыс қорларға қатысты өзгерiстер.
6. Шығыстарды оңтайландыру.