О мерах по обеспечению финансирования строительства мостового перехода через реку Урал
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 1997 г. N 72-р
Для обеспечения финансирования строительства мостового перехода через реку Урал в г. Уральске:
1. Принять предложения о выделении средств на строительство мостового перехода в 1997 году:
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан - не менее 200 млн. тенге из Республиканского дорожного фонда;
акима Западно-Казахстанской области - 60 млн. тенге за счет местного бюджета.
2. (Пункт 2 утратил силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 28 апреля 1997 г. N 117-р R970117_ )
3. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан включить мостовой переход через р. Урал в г. Уральске в перечень проектов, финансируемых на счет средств государственных внешних займов в 1997 году. <*>
Сноска. Абзац второй исключен - распоряжением Премьер-Министра РК от 28 апреля 1997 г. N 117-р R970117_ .
4. Комитету по внешнему заимствованию при Министерстве финансов Республики Казахстан внести предложение по привлечению иностранных займов для финансирования строительства мостового перехода через р. Урал с завершением в 1999 году.
Премьер-Министр

Орал қаласындағы Жайық өзенiне салынатын көпiр өткелiнiң құрылысын қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 21 наурыздағы N 72
Орал қаласындағы Жайық өзенiне салынатын көпiр өткелiнiң құрылысын қаржыландыруды қамтамасыз ету мақсатында:
1. 1997 жылы көпiр өткелiнiң құрылысына:
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң - Республикалық жол қорынан - кемiнде 200 млн. теңге;
Батыс Қазақстан облысы әкiмiнiң - жергiлiктi бюджеттiң есебiнен - 60 млн. теңге қаражат бөлу туралы ұсыныстары қабылдансын.
2. <*>
3. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi Орал қаласындағы Жайық өзенiне салынатын көпiр өткелiн 1997 жылы мемлекеттiк сыртқы қарыз қаражаты есебiне қаржыландырылатын жобалардың тiзбесiне енгiзсiн.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ және 3-тармақтың 2 абзацы алынып тасталды -
ҚРҮ-нiң 1997.04.28. N 117 өкiмiмен. R970117_
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы Сырттан қарыз алу жөнiндегi комитет 1999 жылы аяқтайтын болып Жайық өзенiне салынатын көпiр өткелiнiң құрылысын қаржыландыру үшiн шетелден қарыз тарту жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
Премьер-Министр