О привлечении фирмы "Майер, Браунд энд Платт" (США) юридическим консультантом при проведении тендера на приватизацию НАК "Казахтелеком"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 марта 1997 г. N 79-р
С целью проведения тендера по приватизации 40 процентов акций Национальной акционерной компании "Казахтелеком":
1. Принять предложение Департамента управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан о привлечении фирмы "Майер, Браун энд Платт" (США) юридическим консультантом Правительства Республики Казахстан при проведении тендера на приватизацию Национальной акционерной компании "Казахтелеком" по индивидуальному проекту.
2. Признать утратившим силу пункты 1 и 2 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 марта 1996 г. N 119.
Премьер-Министр

Тендер өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 26 наурыздағы N 79
"Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясы акцияларының 40 процентiн жекешелендiру жөнiнде тендердi өткiзу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментiнiң "Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясын жеке жоба бойынша жекешелендiруге тендер өткiзу кезiнде "Майер, Браун энд Платт" (АҚШ) фирмасын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң кеңесшiсi етiп тарту туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 18 наурыздағы N 119 өкiмiнiң 1 және 2-тармақтарының күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-Министр