О мерах по выдворению незаконно находящихся в Республике Казахстан иностранных граждан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 1997 г. N 105-р
1. Министерству внутренних дел Республики Казахстан (Сулейменов К.Ш.) принять безотлагательные меры по выдворению незаконно находящихся в Республике Казахстан иностранных граждан.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Лавриненко Ю.И.) выделять по заявкам Министерства внутренних дел Республики Казахстан необходимое количество мест на железнодорожном или автомобильном транспорте для перевозки выдворяемых лиц с территории республики.
3. Акимам областей и города Алматы финансирование мероприятий, связанных с организацией работ по выдворению незаконно находящихся в Республике Казахстан иностранных граждан, осуществлять согласно пункту 49 Правил пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1993 г. N 186 P930186_ "О правилах пребывания иностранных граждан в Республике Казахстан".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасында заңсыз жүрген шетел азаматтарын елден кетiру жөнiнде шұғыл шаралар қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 17 сәуiр N 105-ө
1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi (Қ.Ш.Сүлейменов) Қазақстан Республикасында заңсыз жүрген шетел азаматтарын елден кетiру жөнiнде шұғыл шаралар қабылдасын.
2. Қазақстан Республикасының көлiк және коммуникациялар министрлiгi (Ю.И.Лавриненко) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң өтiнiмi бойынша республика аумағынан келтiрiлетiн адамдарды темiр жол немесе автомобиль көлiктерiмен тасымалдауға қажеттi орын санын бөлсiн.
3. Облыс пен Алматы қаласының әкiмдерi Қазақстан Республикасында заңсыз жүрген шетел азаматтарын кетiру жөнiндегi жұмысты ұйымдастыруға байланысты шараларды қаржыландыруды "Шетел азаматтарының Қазақстан Республикасында болу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 10 наурыздағы N 186 P930186_ қаулысымен бекiтiлген, шетел азаматтарының Қазақстан Республикасында болу тәртiбiнiң 49-тармағына сәйкес жүзеге асырсын.
Премьер-Министр