О выделении средств на финансирование проекта "Оценка площади посевов зерновых культур в северных областях Казахстана методом дистанционного зондирования"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июля 1997 г. N 209-р
Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан 5 (пять) млн. тенге Министерству науки - Академии наук Республики Казахстан для Института космических исследований на финансирование проекта "Оценка площади посевов зерновых культур в северных областях Казахстана методом дистанционного зондирования".
Премьер-Министр

Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 3 шiлдедегi N 209
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорынан Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым Академиясының Космостық зерттеулер институты үшiн "Қазақстанның солтүстiк облыстарында дистанциялық барлау әдiсiмен дәндi дақылдар егiсiнiң алаңын бағалау" жобасын қаржыландыру үшiн 5 (бес) млн. теңге бөлiнсiн.
Премьер-Министр