О создании Центра по информации о ходе проведения пенсионной реформы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 августа 1997 г. N 266-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 10 сентября 1999 г. N 130 ~R990130
1. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в срок до 15 августа 1997 года создать Центр по информации о ходе проведения пенсионной реформы (далее - Центр), на правах отдела, за счет ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание Министерства, и в пределах его штатной численности.
Об исполнении доложить в Правительство Республики Казахстан.
2. Определить, что основными задачами Центра являются:
разъяснение принципов и положений нового пенсионного законодательства;
информирование населения:
о ходе проведения пенсионной реформы в Республике Казахстан (подготовке и утверждении нормативных материалов, организации пенсионных фондов и т. д.);
о поступлении средств в Пенсионный фонд;
о мерах, принимаемых Правительством Республики Казахстан по вопросам сокращения задолженности по пенсиям;
о выплате текущих пенсий в регионах республики.
3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан ежемесячно, до 5 числа месяца, следующего за отчетным, представлять в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан информацию о работе Центра.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Бегахметова Т.К.
Премьер-Министр

Зейнетақы реформасын жүргiзу барысы туралы ақпарат жөнiндегi орталықты құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 12 тамыздағы N 266. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.09.10. N 130 өкімімен. ~R990130
1. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi республикалық бюджетте министрлiктi ұстауға арнап көзделген қаражат есебiнен және оның штат саны шегiнде бөлiм құқында Зейнетақы реформасын жүргiзу барысы туралы ақпарат жөнiндегi орталықты (бұдан әрi - Орталық) 1997 жылғы 15 тамызға дейiнгi мерзiмде құратын болсын.
Атқарылуы туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiне хабарласын.
2. Мыналар Орталықтың негiзгi мiндеттерi болып табылады:
жаңа зейнетақы заңдарының принциптерi мен ережелерiн түсiндiру;
Қазақстан Республикасында зейнетақы реформасын өткiзу барысы туралы (нормативтiк материалдарды әзiрлеу мен бекiту, зейнетақы қорларын ұйымдастыру және т.б.);
Зейнетақы қорына қаражаттың түсуi туралы;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң зейнетақы бойынша берешектi қысқарту мәселелерi жөнiнде қабылдаған шешiмдерi туралы;
республика аймақтарында ағымдағы зейнетақыны төлеу туралы халықты хабарландыру.
3. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi есеп беретiн айдан кейiнгi айдың 5-iне дейiн ай сайын Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне Орталықтың жұмысы туралы ақпарат берсiн.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысы Т.Қ.Бегахметовке жүктелсiн.
Премьер-Министр