О продлении депозита АО "Ульбинский металлургический комбинат"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 сентября 1997 г. N 309-р
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 1996 г. N 250 P960250_ "О неотложных мерах по финансовому оздоровлению акционерного общества "Ульбинский металлургический завод" Министерству финансов Республики Казахстан решить вопрос о пролонгации до 1 декабря 1997 года депозита в сумме 9400000 (девять миллионов четыреста тысяч) долларов США, размещенного в Акционерном Народном Сберегательном Банке Казахстана.
Продление депозита оформить соответствующим соглашением.
Первый заместитель
Премьер-Министра

Депозиттi ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 309
"Үлбi металлургия зауыты" акционерлiк қоғамы қаржылық сауықтыру жөнiндегi кезек күттiрмейтiн шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 ақпандағы N 250 қаулысын атқару үшiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiнде орналастырылған 9 400 000 (тоғыз миллион төрт жүз мың) сомасындағы депозиттi 1997 жылдың 1 желтоқсанына дейiн ұзарту туралы мәселенi шешсiн.
Депозиттiң ұзартылуы тиiстi келiсiммен ресiмделсiн.
Премьер-Министрдiң
бiрiншi орынбасары