Об утверждении учебно-тематического плана семинара повышения квалификации госслужащих по программе "Задачи местных исполнительных органов по реализации стратегии развития Казахстана до 2030 года"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 февраля 1998 г. N 46-р
В целях обеспечения углубленного изучения Послания Президента страны народу Казахстана:
1. Институту переподготовки и повышения квалификации государственных служащих при Правительстве Республики Казахстан провести в феврале-мае 1998 года в г. Алматы, июне 1998 года - в филиале в г. Акмоле краткосрочные семинары повышения квалификации государственных служащих по программе "Задачи местных исполнительных органов по реализации стратегии развития Казахстана до 2000 года" для заведующих государственно-правовыми отделами аппаратов акимов областей, заместителей акимов районов (городов) по вопросам внутренней политики и социально-культурной сферы, акимов сельских (поселковых) округов, начальников управлений экономики районов (городов), начальников управлений труда и социальной защиты населения районов (городов).
2. Утвердить учебно-тематический план семинара повышения квалификации государственных служащих по программе "Задачи местных исполнительных органов по реализации стратегии развития Казахстана до 2000 года" (прилагается).
3. Руководителям министерств и ведомств, акимам Алматинской области, городов Акмолы и Алматы обеспечить участие должностных лиц и специалистов, привлекаемых Институтом переподготовки и повышения квалификации государственных служащих при Правительстве Республики Казахстан для проведения занятий.
4. Акимам областей, городов Акмолы и Алматы обеспечить в соответствии с прилагаемым графиком явку на семинары указанной категории должностных лиц и произвести оплату командировочных расходов за счет местного бюджета.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 февраля 1998 г. N 46-р
Учебно-тематический план
семинара повышения квалификации государственных
служащих по программе
"Задачи местных исполнительных органов по реализации
стратегии развития Казахстана до 2000 года"
--------------------------------------------------------------------
Наименование                     ! Количество
!   часов
--------------------------------------------------------------------
1                         !      2
--------------------------------------------------------------------
Заведующие государственно-правовыми отделами
аппаратов акимов областей

Ел Президентiнiң Қазақстан халқына Жолдауының тереңдете зерделенуiн қамтамасыз ету мақсатындағы шаралар жөнiнде
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1998 жылғы 25 ақпандағы N 46
Ел Президентiнiң Қазақстан халқына Жолдауының тереңдете зерделенуiн қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Мемлекеттiк қызметшiлердi қайта даярлау мен олардың бiлiктiлiгiн арттыру институты 1998 жылдың ақпан-мамырында Алматы қаласында, 1998 жылдың маусымында - институттың Ақмола қаласындағы филиалында "Қазақстанның 2000 жылға дейiнгi стратегиялық дамуын iске асырудағы жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттерi" бағдарламасы бойынша облыстар әкiмдерi аппараттарының мемлекеттiк-құқықтық бөлiмдерiнiң меңгерушiлерiне, аудандық (қалалық) әкiмдердiң iшкi саясат және әлеуметтiк-мәдени сала мәселелерi жөнiндегi орынбасарларына, селолық (поселкелiк) округтер әкiмдерiне, аудандық (қалалық) экономика басқармаларының бастықтарына, аудандық (қалалық) еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау басқармаларының бастықтарына арнап мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттырудың қысқа мерзiмдi семинарларын өткiзсiн.
2. "Қазақстанның 2000 жылға дейiнгi стратегиялық дамуын iске асырудағы жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттерi" бағдарламасы бойынша мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру семинарының оқу-тақырыптамалық жоспары бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
3. Министрлiктер мен ведомстволардың басшылары, Алматы облысының, Ақмола және Алматы қалаларының әкiмдерi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызметшiлердi қайта даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру институты сабақтарды өткiзуге тартатын лауазымды адамдар мен мамандардың қатысуын
қамтамасыз етсiн.
4. Облыстардың, Ақмола және Алматы қалаларының әкiмдерi қоса
берiлiп отырған кестеге сәйкес лауазымды адамдардың аталған
санатының семинарларға келуiн қамтамасыз етсiн және iссапар
шығыстарын жергiлiктi бюджеттiң есебiнен төлейтiн болсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 25 ақпандағы
N 46-ө өкiмiмен
бекiтiлген
"Қазақстанның 2000 жылға дейiнгi стратегиялық дамуын iске
асырудағы жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттерi"
бағдарламасы бойынша мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн
арттыру семинарының оқу-тақырыптық жоспары
___________________________________________________________________
Атауы                                |Сағат
|саны
___________________________________________________________________
1                                 |  2
___________________________________________________________________
Облыс әкiмдерi аппараттарының мемлекеттiк-құқық
бөлiмдерiнiң меңгерушiлерi

1. "Казахстан - 2030": основные задачи государственно-       2
правовых отделов по обеспечению реализации
стратегии до 2000 года
2. Организационно-правовой механизм реализации               2
исполнительной власти: состояние и пути формирования
3. Круглый стол: "Проблемы и пути обеспечения                2
национальной безопасности Казахстана"
4. Выездное занятие: "Механизм обеспечения законности и      4
правопорядка в деятельности местных исполнительных
органов"
5. Круглый стол: "Формы и методы борьбы с коррупцией и       4
злоупотреблением властью"
6. Деловая игра: "Выработка эффективного механизма           4
взаимодействия государственно-правовых отделов с
правоохранительными органами районов (городов)"
7. Тренинг: "Обеспечение законности при подготовке и         2
принятии управленческих решений органами
исполнительной власти"
8. Заключительное занятие. Подведение итогов                 4
Всего                                                    24
Заместители акимов районов (городов) по вопросам
внутренней политики и социально-культурной сферы
1. "Казахстан - 2030": основные приоритеты и                 4
особенности реализации стратегии до 2000 года
2. Круглый стол: "Механизм обеспечения политической          4
стабильности и общественного согласия на уровне
регионов"
3. Круглый стол: "Формирование гражданственности и           2
казахстанского патриотизма - важнейшие приоритеты
национальной безопасности"
4. Практикум: "Выработка эффективных форм и методов          2
воздействия на мировоззрение людей в соответствии
с требованиями времени"
5. Круглый стол: "Проблемы и пути совершенствования          2
взаимодействия Центральных и местных исполнительных
органов в решении социальных региональных программ"
6. Выездное занятие: "Рынок труда и занятость населения.     2
Поиск эффективных методов борьбы с бедностью и
безработицей на региональном уровне"
7. Круглый стол: "Организация работы местных                 4
исполнительных органов по обеспечению здорового
образа жизни и экологического благополучия граждан"
8. Круглый стол: "Организация работы местных                 4
исполнительных органов по развитию туризма и
спорта"
9. Круглый стол: "Образование и культура: состояние и        4
пути развития в рыночных условиях"

1. "Қазақстан-2030" : 2000 жылға дейiнгi стратегияның
iске асуын қамтамасыз етудегi мемлекеттiк-құқық
бөлiмдерiнiң негiзгi мiндеттерi                            2
2. Атқарушы өкiметтiң iске асыруының ұйымдастырушылық-
құқықтық тетiгi: жай-күйi және қалыптасу жолдары           2
3. Дөңгелек үстел: "Қазақстанның ұлттық қауiпсiздiгiн
қамтамасыз етудiң проблемалары мен жолдары"                2
4. Көшпелi дәрiс: "Жергiлiктi атқарушы органдардың
қызметiнде заңдылық пен құқықтық тәртiптi қамтамасыз
ету тетiгi"                                                4
5. Дөңгелек үстел: Сыбайлас жемқорлыққа және билiктi асыра
пайдаланушылыққа қарсы күрестiң нысандары мен әдiстерi"    4
6. Iскерлiк ойын: "Мемлекеттiк-құқық бөлiмдерiнiң аудандық
(қалалық) құқық қорғау органдарымен өзара бiрлескен iс
қимылының тиiмдi тетiгiн жасау:                            4
7. Жаттығу: "Атқарушы өкiмет органдары басқару шешiмдерiн
әзiрлеген және қабылдаған кезде заңдылықты қамтамасыз
ету"                                                       2
8. Қорытынды сабақ. Қорытындылау                              4
Барлығы                                                    24
Аудан (қала) әкiмдерiнiң iшкi саясат және
әлеуметтiк-мәдени сала мәселелерi жөнiндегi
орынбасарлары
1. "Қазақстан - 2030": 2000 жылға дейiнгi стратегияның
негiзгi басымдықтары мен iске асыру ерекшелiктерi          4
2. Дөңгелек үстел: "Аймақтық дәрежеде саяси тұрақтылық
пен қоғамдық келiсiмдi қамтамасыз ету тетiгi"              4
3. Дөңгелек үстел: "Азаматтық пен Қазақстандық
отансүйгiштiктi қалыптастыру - ұлттық қауiпсiздiгiмiздiң
маңызды басымдықтары"                                      2
4. Практикум: "Уақыт талабына сай адамдардың дүниетанымына
ықпал етудiң тиiмдi нысандары мен әдiстерiн жасау"         2
5. Дөңгелек үстел: "Орталық және жергiлiктi атқарушы
органдардың аймақтық әлеуметтiк проблемаларды шешудегi
өзара бiрлескен iс-қимылын жетiлдiрудiң проблемалары мен
жолдары"                                                   2
6. Көшпелi дәрiс: "Еңбек рыногы және халықтың жұмыспен
қамтылуы. Аймақтық деңгейде кедейшiлiкке және
жұмыссыздыққа қарсы күрестiң тиiмдi әдiстерiн iздестiру    2
7. Дөңгелек үстел: "Жергiлiктi атқарушы органдардың
азаматтардың салауатты өмiр салты мен экологиялық
қолайлы жағдайда өмiр сүруiн қамтамасыз ету жөнiндегi
жұмысын ұйымдастыру                                        4
8. Дөңгелек үстел: "Жергiлiктi атқарушы органдардың туризм
мен спортты дамыту жөнiндегi жұмысын ұйымдастыру           4
9. Дөңгелек үстел: "Бiлiм және мәдениет: жай-күйi және
нарық жағдайында дамыту жолдары"                           4

10. Деловая игра: "Выработка эффективного механизма          4
координации деятельности аппарата акима с районным
маслихатом и вышестоящими отраслевыми органами
исполнительной власти при реализации территориальных
социальных программ"
11. Тренинг: "Обеспечение законности при подготовке и        2
принятии управленческих решений органами
исполнительной власти"
12. Практикум: "Передовой опыт работы местных                4
исполнительных органов по решению проблем
социально-культурного развития, обеспечение
политической стабильности и общественного согласия
в регионе"
13. Заключительное занятие. Подведение итогов                2
Всего                                                   40
Руководители отделов (управлений) экономики районов (городов)
1. Круглый стол: "Казахстан - 2030": долгосрочные           4
приоритеты и механизм реализации до 2000 года"
2. Круглый стол: "Задачи местных исполнительных             2
органов по реализации краткосрочных приоритетов
экономического роста"
3. Организационно-правовой механизм реализации              4
исполнительной власти: состояние и пути формирования
4. Роль стратегического планирования в обеспечении          4
комплексного развития регионов
5. Практикум: "Развитие экспортно-импортного                4
потенциала страны, поиск механизма его обеспечения
на уровне района (города)
6. Круглый стол: "Инвестиционный климат Казахстана и его    2
формирование на региональном уровне"
7. Круглый стол: "Финансово-кредитная политика: проблемы    4
формирования и механизм реализации на региональном
уровне"
8. Тренинг: "Обеспечение законности при подготовке и        4
принятии управленческих решений органами
исполнительной власти"
9. Деловая игра: "Выработка методики разработки             4
оптимального стратегического плана как важного
инструмента регионального управления"
10. Выездное занятие: "Обмен опытом работы отделов           4
(управлений) экономики районов (городов) по
решению проблем социально-экономического развития
регионов"
11. Заключительное занятие. Подведение итогов                4
Всего                                                   40
Руководители отделов (управлений) труда и социальной защиты
населения районов (городов)
1. "Казахстан-2030": долгосрочные приоритеты и              4
стратегия реализации до 2000 года"

10. Iскерлiк ойын: "Аймақтық әлеуметтiк бағдарламаларды
iске асыру кезiнде әкiм аппаратының қызметiн аудандық
мәслихатпен және атқарушы өкiметтiң жоғары тұрған
салалық органдарымен үйлестiрудiң тиiмдi тетiгiн жасау"    4
11. Жаттығу: "Атқарушы өкiмет органдарының басқару
шешiмдерiн әзiрлеген және қабылдаған кезде заңдылықты
қамтамасыз ету"                                            2
12. Практикум: "Жергiлiктi атқарушы органдардың
әлеуметтiк-мәдени даму проблемаларын шешу жөнiндегi
жұмысының озық тәжiрибесi, аймақта саяси тұрақтылық пен
қоғамдық келiсiмдi қамтамасыз ету"                         4
13. Қорытынды сабақ. Қорытындылау                              2
Барлығы                                                    40
Аудандық (қалалық) экономика бөлiмдерiнiң
(басқармаларының) басшылары
1. Дөңгелек үстел: "Қазақстан-2030:" ұзақ мерзiмдi
басымдықтар және 2000 жылға дейiн iске асыру тетiктерi"    4
2. Дөңгелек үстел: "Жергiлiктi атқарушы органдардың
экономикалық өсудiң қысқа мерзiмдi басымдықтарын iске
асыру жөнiндегi мiндеттерi"                                2
3. Атқарушы өкiметтiң iске асыруының ұйымдастырушылық-
құқықтық тетiгi: жай-күйi және қалыптасу
жолдары"                                                   4
4. Аймақтардың кешендi дамуын қамтамасыз етудегi
жоспарлаудың стратегиялық  рөлi                            4
5. Практикум: "Елдiң экспорттық-импорттық әлеуетiн дамыту,
оны аудан (қала) деңгейiнде қамтамасыз етудiң тетiгiн
iздестiру"                                                 4
6. Дөңгелек үстел: "Қазақстанның инвестициялық ахуалы,
оны аймақтық деңгейде қалыптастыру"                        2
7. Дөңгелек үстел: "Қаржы-несие саясаты: қалыптастыру
проблемалары және аймақтық деңгейдегi iске асыру тетiгi"   4
8. Жаттығу: "Атқарушы өкiмет органдары басқарушылық
шешiмдер әзiрлеген және қабылдаған кезде заңдылықты
қамтамасыз ету"                                            4
9. Iскерлiк ойын: "Аймақтық басқарудың маңызды құралы
ретiндегi оңтайлы стратегиялық жоспарды әзiрлеу
әдiстемесiн жасау"                                         4
10. Көшпелi дәрiс: "Аудандық (қалалық) экономика бөлiмдерiнiң
(басқармаларының) аймақтарды әлеуметтiк-экономикалық
дамыту проблемаларын шешуде тәжiрибе алмасуы"              4
11. Қорытынды сабақ. Қорытындылау                              4
12. Барлығы                                                    40
Аудандық (қалалық) еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау бөлiмдерiнiң (басқармаларының) басшылары
1. "Қазақстан-2030": 2000 жылға дейiнгi ұзақ мерзiмдi         4
басымдықтар мен iске асыру стратегиялары

2. Круглый стол: "Задачи местных исполнительных органов     2
по обеспечению социальных приоритетов развития
Казахстана"
3. Круглый стол: "Формы и методы борьбы с бедностью и       4
безработицей на уровне регионов"
4. Круглый стол: "Состояние и проблемы развития             2
законодательной и нормативно-правовой базы
социальных реформ"
5. Практикум: "Пенсионная реформа: опыт и методика          2
проведения на районном (городском) уровне"
6. Круглый стол: "Эффективность разработки и применения     4
региональных социальных программ" (обмен опытом работы)
7. Итоговое занятие: "Выработка рекомендаций по улучшению   4
деятельности отделов (управлений) труда и социальной
защиты населения в новых условиях"
8. Заключительное занятие. Подведение итогов                2
Всего                                                   24
Акимы сельских (поселковых) округов
1. "Казахстан - 2030". Задачи акимов сельских               4
(поселковых) округов по реализации основных
приоритетов стратегии до 2000 года
2. Круглый стол: "Пути развития малого и среднего бизнеса   2
на территории сельского (поселкового) округа"
3. Круглый стол: "Деятельность акима сельского              4
(поселкового) округа по обеспечению рационального
землепользования и охраны природных ресурсов на своей
территории"
4. Круглый стол: "Пути решения социальных проблем села"     4
5. Выездное занятие: "Основные формы и методы работы        2
акима сельского (поселкового) округа с гражданами
(сельские сходы, с обращениями и заявлениями граждан,
профилактика правонарушений)"
6. Практикум: "Организация правового обучения граждан      2
на территории сельского (поселкового) округа"
7. Тренинг: "Процессуально-правовые основы нотариальных     2
сделок, осуществляемые акимом сельского (поселкового)
округа"
8. Выездное занятие: "Организация работы акима сельского    4
(поселкового) округа по обеспечению своевременного
поступления налоговых, страховых и иных бюджетных
платежей" (обмен опытом работы)
9. Тренинг: "Обеспечение законности при подготовке и        4
принятии управленческих решений органами
исполнительной власти"
10. Деловая игра: "Выработка рекомендаций по улучшению       4
взаимодействия акима сельского (поселкового) округа с
территориальными хозяйствующими субъектами и
вышестоящими подразделениями органов исполнительной
власти"

2. Дөңгелек үстел: "Жергiлiктi атқарушы органдардың
Қазақстанды дамытудың әлеуметтiк басымдықтарын
қамтамасыз ету жөнiндегi мiндеттерi"                       2
3. Дөңгелек үстел: "Аймақтардың деңгейiнде кедейшiлiк пен
жұмыссыздыққа қарсы күрестiң нысандары мен әдiстерi"      4
4. Дөңгелек үстел: "Әлеуметтiк реформалардың заңдық және
нормативтiк-құқықтық және базасын дамытудың жай-күйi
мен проблемалары"                                          2
5. Практикум: "Зейнетақы реформасы: аудандық (қалалық)
деңгейде жүргiзу тәжiрибесi мен әдiстемесi"                2
6. Дөңгелек үстел: "Аймақтық әлеуметтiк бағдарламаларды
әзiрлеу мен қолданудың тиiмдiлiгi" (тәжiрибе алмасу)       4
7. Қорытынды сабақ: "Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
бөлiмдерiнiң (басқармаларының) қызметiн жақсарту
жөнiндегi ұсынымдар әзiрлеу"                               2
8. Қорытынды сабақ. Қорытындылау.                             2
Барлығы                                                    24
Селолық (поселкелiк) округтардың әкiмдерi
1. "Қазақстан-2030". Селолық (поселкелiк) округтар
әкiмдерiнiң 2000 жылға дейiнгi стратегияның негiзгi
басымдықтарын iске асыру жөнiндегi мiндеттерi              4
2. Дөңгелек үстел: "Селолық (поселкелiк) округтардың
аумағында шағын және орта бизнестi дамытудың жолдары"      2
3. Дөңгелек үстел: "Селолық (поселкелiк) округтар
әкiмдерiнiң өз аймақтарында жердiң ұтымды пайдаланылуы
мен табиғи ресурстарды қорғауды қамтамасыз ету жөнiндегi
қызметi"                                                   4
4. Дөңгелек үстел: "Ауылдың әлеуметтiк мәселелерiн шешу
жолдары"                                                   4
5. Көшпелi сабақ: "Селолық (поселкелiк) округтар
әкiмдерiнiң азаматтармен жұмыс жүргiзуiнiң негiзгi
нысандары мен әдiстерi (ауылдық құрылтай, азаматтардың
өтiнiштерi мен арыздары, құқық бұзушылықтың алдын алу)"    2
6. Практикум: "Селолық (поселкелiк) округтар аумағында
азаматтарға құқықтық бiлiм берудi ұйымдастыру"             2
7. Жаттығу: "Селолық (поселкелiк) округтардың әкiмдерi
iске асыратын наториалдық мәмiлелердiң iс
жүргiзу-құқықтық негiздерi"                                2
8. Көшпелi дәрiс: "Селолық (поселкелiк) округтар
әкiмдерiнiң салық және өзгеде  бюджетке төленетiн
төлемдердiң уақтылы түсуiн қамтамасыз ету жөнiндегi
жұмысын ұйымдастыру" (тәжiрибе алмасу)                     4
9. Жаттығу: "Атқарушы өкiмет органдарының басқарушылық
шешiмдер әзiрлеу мен қабылдау кезiнде заңдылықты
қамтамасыз етуi"                                           4
10. Iскерлiк ойын: "Селолық (поселкелiк) округ әкiмiнiң
аумақтық шаруашылық жүргiзу субъектiлерiмен және
атқарушы өкiметтiң жоғары тұрған бөлiмшелерiмен өзара
iс-қимылын жақсарту жөнiндегi ұсынымдарды әзiрлеу"         4

11. Заключительное занятие. Подведение итогов                4
Всего                                                   40
--------------------------------------------------------------------
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 февраля 1998 г. N 46-р
ГРАФИК
проведения семинаров по программе
"Задачи местных исполнительных органов по реализации
стратегии развития Казахстана до 2000 года"
--------------------------------------------------------------------
!              г. Акмола
!-------------------------------------------
Область         !Заведующие         !Начальники управлений
!государственно-    !труда и социальной
!правовыми отделами !защиты населения
!аппаратов акимов   !районов (городов)
!областей           !
!-------------------!-----------------------
!    24-26 июня     ! 3-5 июня ! 8-10 июня
--------------------------------------------------------------------
Акмолинская                      1                3          3
Алматинская                      1                3          3
Актюбинская                      1                3          3
Атырауская                       1                3          3
ВКО                              1                3          3
Жамбылская                       1                3          3
ЗКО                              1                3          3
Карагандинская                   1                3          3
Кызылординская                   1                3          3
Костанайская                     1                3          3
Мангистауская                    1                3          3
Павлодарская                     1                3          3
СКО                              1                3          3
ЮКО                              1                3          3
г. Акмола                        1                1          1
г. Алматы                        1                3          3
--------------------------------------------------------------------
Итого                      16               46         46
--------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
--------------------------------------------------------------------
!                 г. Алматы
!-------------------------------------------
Область         !Заместители акимов   !Начальники управлений
!районов (городов) по !(отделов) экономики
!внутренней политике  !районов (городов)
!и                    !
!социально-культурному!
!развитию             !
!-------------------------------------------
!    2-6   !  18-22   !   20-24   !   4-8
!   марта  !   мая    !   апреля  !   мая
--------------------------------------------------------------------
Акмолинская                   3         3           3           3
Алматинская                   3         3           3           3
Актюбинская                   3         3           3           3
Атырауская                    3         3           3           3
ВКО                           3         3           3           3
Жамбылская                    3         3           3           3
ЗКО                           3         3           3           3
Карагандинская                3         3           3           3
Кызылординская                3         3           3           3
Костанайская                  3         3           3           3
Мангистауская                 3         3           3           3
Павлодарская                  3         3           3           3
СКО                           3         3           3           3
ЮКО                           3         3           3           3

11. Қорытынды сабақ. Қорытындылау                              4
Барлығы                                                    40
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 25 ақпандағы
N 46-ө өкiмiне
қосымша
"Қазақстанның 2000 жылға дейiнгi стратегиялық дамуын iске
асырудағы жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттерi"
бағдарламасы бойынша семинар өткiзудiң
КЕСТЕСI
_____________________________________________________________
Облыс         |              Ақмола қаласы
|__________________________________________
|Облыстардың әкiмдерi|Аудандық (қалалық)  |
|аппараттарының      |еңбек және халықты  |
|мемлекеттiк-құқықтық|әлеуметтiк қорғау   |
|бөлiмдерiнiң        |басқармаларының     |
|меңгерушiлерi       |бастықтары          |
_____________________________________________________________
|   24-26 маусым     |3-5 маусым|8-10маусым|
_____________________________________________________________
Ақмола         |          1         |      3    |    3
Алматы         |          1         |      3    |    3
Ақтөбе         |          1         |      3    |    3
Атырау         |          1         |      3    |    3
Шығыс Қазақстан|          1         |      3    |    3
Жамбыл         |          1         |      3    |    3
Батыс Қазақстан|          1         |      3    |    3
Қарағанды      |          1         |      3    |    3
Қызылорда      |          1         |      3    |    3
Қостанай       |          1         |      3    |    3
Маңғыстау      |          1         |      3    |    3
Павлодар       |          1         |      3    |    3
Солтүстiк      |          1         |      3    |    3
Қазақстан      |                    |           |
Оңтүстiк       |          1         |      3    |    3
Қазақстан      |                    |           |
Ақмола қаласы  |          1         |      1    |    1
Алматы қаласы  |          1         |      3    |    3
______________________________________________________________
Барлығы                 16         |     46    |    46
______________________________________________________________
__________________________________________________________________
Облыс    |       Алматы қаласы
|_______________________________________________
|Аудан (қала)     |Аудандық      |Ауылдық
|әкiмдерiнiң iшкi |(қалалық)     |(поселкелiк)
|саясат және      |экономика бас.|округтердiң
|әлеуметтiк-мәдени|қармаларының  |әкiмдерi
|даму жөнiндегi   |(бөлiмдерiнiң)|
|орынбасарлары    |бастықтары    |
___________________________________________________________________
|    2-6 |  18-22 | 20-24 | 4-8  |23-27|16-20 | 6-10
| наурыз |  мамыр | сәуiр |мамыр |ақпан|наурыз|сәуiр
___________________________________________________________________
Ақмола        |   3    |    3   |   3   |   3  |     |  10  |
Алматы        |   3    |    3   |   3   |   3  |     |      | 10
Ақтөбе        |   3    |    3   |   3   |   3  |  10 |      |
Атырау        |   3    |    3   |   3   |   3  |  10 |      |
Шығыс         |   3    |    3   |   3   |   3  |     |  10  |
Қазақстан     |        |        |       |      |     |      |
Жамбыл        |   3    |    3   |   3   |   3  |     |      | 10
Батыс         |   3    |    3   |   3   |   3  |  10 |      |
Қазақстан     |        |        |       |      |     |      |
Қарағанды     |   3    |    3   |   3   |   3  |     |  10  |
Қызылорда     |   3    |    3   |   3   |   3  |     |      | 10
Қостанай      |   3    |    3   |   3   |   3  |     |  10  |
Маңғыстау     |   3    |    3   |   3   |   3  | 10  |      |
Павлодар      |   3    |    3   |   3   |   3  |     |  10  |
Солтүстiк     |   3    |    3   |   3   |   3  | 10  |      |
Қазақстан     |        |        |       |      |     |      |
Оңтүстiк      |   3    |    3   |   3   |   3  |     |      | 10
Қазақстан     |        |        |       |      |     |      |