О проведении юбилейной даты - 100-летия нефтяной промышленности Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 1998 г. № 81-р
В развитие постановления Правительства Республики Казахстан от 11
декабря 1997 г. № 1749 "О проведении юбилейной даты - 100-летия нефтяной
промышленности Казахстана" и в целях выполнения основных мероприятий по
проведению данного юбилея разрешить ННК "Казахойл" аккумулировать на
специальном счете компании добровольные взносы предприятий нефтегазового
сектора для проведения 100-летнего юбилея нефтяной промышленности
Казахстана и осуществлять их расходование по согласованию с организационной
комиссией по проведению юбилейной даты - 100-летия нефтяной промышленности
Казахстана.
Первый заместитель
Премьер-Министра

Қазақстан мұнай өнеркәсiбiнiң 100 жылдығы мерейтойын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1998 жылғы 11 мамырдағы N 81
"Қазақстан мұнай өнеркәсiбiнiң 100 жылдығы мерейтойын өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 11 желтоқсандағы N 1749 қаулысын P971749_ дамыту үшiн және осы мерейтойды өткiзу жөнiндегi негiзгi шараларды орындау мақсатында "Қазақойл" ұлттық мұнай компаниясына компанияның арнайы шотында мұнай-газ секторы кәсiпорындарының Қазақстан мұнай өнеркәсiбiнiң 100 жылдығы мерейтойын өткiзуге арналған ерiктi жарналарын жинақтауға және Қазақстан мұнай өнеркәсiбiнiң 100 жылдығы мерейтойын өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комиссиясының келiсiмiмен оны жұмсауға рұқсат етiлсiн.
Премьер-Министрдiң
бiрiншi орынбасары