О поддержке малого бизнеса в городе Аркалыке
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 1998 года № 174-р
1. Акиму Восточно-Казахстанской области направить средства ГККП "Дирекция по реализации проекта строительства моста через реку Иртыш в г. Семипалатинске", полученные от японской фирмы "IНI", в сумме 250,0 тыс. долларов США акиму Костанайской области.
2. Министерству финансов Республики Казахстан открыть транзитный текущий
счет "Суммы по поручениям" акиму Костанайской области для аккумулирования и
перечисления по особому распоряжению средств акимом Костанайской области на
создание не менее 50-ти рабочих мест путем выделения кредитов малому бизнесу
в городе Аркалыке.
Премьер-Министр
Оператор:        А.Е. Турсынова
Специалист:      Э.А. Жакупова

Арқалық қаласында шағын бизнеске қолдау жасау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 11 қыркүйек N 174
1. Шығыс Қазақстан облысының әкімі "Семей қаласында Ертіс өзеніне салынатын көпірдің құрылысының жобасын іске асыру жөніндегі дирекция" МКҚК-нің "ІНІ" жапон фирмасынан алған 250,0 мың АҚШ доллары сомасындағы қаражатын Қостанай облысының әкіміне жіберсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қостанай облысы әкімінің қаражатты жинақтауы және Арқалық қаласында шағын бизнеске несиелер бөлу жолымен кемінде 50 жұмыс орнын құруға айрықша өкім бойынша аударуы үшін Қостанай облысының әкіміне "Тапсырмалар бойынша сомалар" деген транзитті ағымдағы шот ашсын.
Премьер-Министр