О международном автомарафоне на Кубок мира FIA "Мастер-ралли-98"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 1998 года № 175-р
1. Принять совместное предложение Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан, Федерации автомотоспорта Республики Казахстан и Международного организационного комитета "Мастер-ралли" о проведении этапа международного автомотомарафона на Кубок мира FIA "Мастер-ралли-98" (далее - автомотомарафон) по маршруту Москва - Ашгабад - Сочи по территории Актюбинской, Атырауской, Западно-Казахстанской, Кызылординской, Мангистауской, Южно-Казахстанской областей Республики Казахстан с 17 сентября по 3 октября 1998 года.
2. Принять к сведению, что финансирование расходов на проведение этапа автомарафона по территории Республики Казахстан осуществляется Международным организационным комитетом "Мастер-ралли".
3. Министерству обороны и Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасное и организованное прохождение автомотомарафона по территории Республики Казахстан.
4. Министерству иностранных дел, Министерству обороны, Министерству транспорта и коммуникаций, Комитету национальной безопасности (по согласованию), Комитету по использованию воздушного пространства и деятельности гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций, Таможенному комитету Министерства финансов Республики Казахстан, Республиканскому государственному предприятию "Казаэронавигация", акимам Актюбинской, Атырауской, Западно-Казахстанской, Кызылординской, Мангистауской и Южно-Казахстанской областей оказать содействие Федерации автомотоспорта Республики Казахстан и Международному комитету "Мастер-ралли" в проведении казахстанского этапа автомотомарафона.
5. Министерству экологии и биоресурсов Республики Казахстан обеспечить
экологический контроль при проведении этапа автомотомарафона по территории
Республики Казахстан.
6. Министерству информации и общественного согласия Республики Казахстан
обеспечить освещение этапа автомотомарафона по территории Республики Казахстан
в средствах массовой информации.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
17.12.98г.)

"Мастер-ралли-98" FIA Әлем кубогына арналған халықаралық автомотомарафон туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 14 қыркүйек N 175
1. Қазақстан Республикасының Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрлігінің, Қазақстан Республикасы Автомотоспорт федерациясының және "Мастер-ралли" халықаралық ұйымдастыру комитетінің 1998 жылдың 17 қыркүйегінен 3 қазанына дейін Қазақстан Республикасының Ақтөбе, Атырау, Батыс Қазақстан, Қызылорда, Маңғыстау, Оңтүстік Қазақстан облыстарының аумағы бойынша Москва-Ашғабат-Сочи бағыты бойынша "Мастер-ралли-98" FIA Әлем кубогына арналған халықаралық автомотомарафонның кезеңін өткізу туралы бірлескен ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автомотомарафонның кезеңін өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды "Мастер-ралли" халықаралық ұйымдастыру комитеті жүзеге асыратындығы назарға алынсын.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі мен Ішкі істер министрлігі автомотомарафонның Қазақстан Республикасының аумағы бойынша қауіпсіз және ұйымдасқан түрде өтуін қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі, Қорғаныс министрлігі, Көлік және коммуникациялар министрлігі, Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Көлік және коммуникациялар министрлігінің Әуе кеңістігін пайдалану және азаматтық авиация қызметі жөніндегі комитеті, Қаржы министрлігінің Кеден комитеті, "Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Ақтөбе, Атырау, Батыс Қазақстан, Қызылорда, Маңғыстау және Оңтүстік Қазақстан облыстарының әкімдері Қазақстан Республикасының Автомотоспорт федерациясы мен "Мастер-ралли" халықаралық комитетіне автомотомарафонның қазақстандық кезеңін өткізуге жәрдем көрсетсін.
5. Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрлігі Қазақстан Республикасының аумағы бойынша автомотомарафонның кезеңін өткізу кезінде экологиялық бақылау жасауды қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі автомотомарафонның Қазақстан Республикасының аумағы бойынша кезеңін бұқаралық ақпарат құралдарында көрсетуді қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр