О продлении срока ввоза временно вывезенного тантала
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 октября 1998 года № 191-р
В связи с истечением срока временного вывоза 180 тонн тантала, оформленного в соответствии с кредитным соглашением от 3 октября 1994 года, заключенным между акционерным обществом "Ульбинский металлургический завод" и компанией "BRGL Economic Enterprises Ltd" (Израиль):
1. Таможенному Комитету Министерства финансов Республики Казахстан
продлить срок временного вывоза 180 тонн тантала до 1 апреля 1999 года.
2. До 1 января 1999 года Министерству юстиции совместно с Министерством
финансов Республики Казахстан определить целесообразность судебного
разбирательства с компанией "BRGL Economic Enterprises Ltd".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра
энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан Аблязова М.К.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:     А.Е. Турсынова
Специалист:   Э.А. Жакупова

Уақытша әкетілген танталды әкелудің мерзімін ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 5 қазан N 191
"Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы мен "BRGL Economic Enterprises Ltd" компаниясы (Израиль) арасында 1994 жылғы 3 қазанда жасалған кредиттік келісімге сәйкес ресімделген 180 тонна танталды уақытша әкету мерзімінің өтуіне байланысты:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кеден комитеті 180 тонна танталды уақытша әкету мерзімін 1999 жылғы 1 сәуірге дейін ұзартсын.
2. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қаржы министрлігімен бірлесіп 1999 жылдың 1 қаңтарына дейін "BRGL Economic Enterprises Ltd" компаниясымен сот талқылауының орындылығын айқындасын.
3. Осы өкімнің орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрі М.Қ.Әблязовке жүктелсін.
Премьер-Министр