О некоторых вопросах организации поездок спортивных делегаций и туристических групп поддержки на международные спортивные соревнования
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года № 228-р
Учитывая высокие достижения спортивных делегаций Республики Казахстан в XXVI летних Олимпийских играх в городе Атланте (США, 1996 год), XVIII зимних Олимпийских играх в городе Нагано и в целях реализации долгосрочного приоритета "Здоровье, образование и благополучие граждан Казахстана" стратегии "Казахстан - 2030":
1. Одобрить совместную деятельность Комитета туризма и спорта Министерства образования, культуры и здравоохранения, Национального олимпийского комитета Республики Казахстан и консорциума "Трансатлантик групп, Лтд" по организации поездок спортивных делегаций Казахстана и туристических групп поддержки на международные спортивные соревнования.
2. Центральным исполнительным органам и ведомствам Республики Казахстан,
акимам областей, городов Астаны и Алматы оказывать необходимую поддержку и
содействие Комитету туризма и спорта Министерства образования, культуры и
здравоохранения, Национальному олимпийскому комитету Республики Казахстан и
консорциуму "Трансатлантик групп, Лтд" в решении организационных вопросов по
направлению спортивных делегаций Казахстана и туристических групп поддержки
на международные спортивные соревнования (олимпийские игры, чемпионаты мира
и т.д.).
Премьер-Министр
Оператор:     А.Е. Турсынова
Специалист:   Э.А. Жакупова

Спорт делегациялары мен туристік қолдау топтарының халықаралық спорт жарыстарына баруын ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 20 қараша N 228
Қазақстан Республикасы спорт делегацияларының Атланта қаласында (АҚШ, 1996 жыл) болған XXVI жазғы Олимпиадалық ойындардағы, Нагана қаласындағы XVIII қысқы Олимпиадалық ойындардағы жоғарғы жетістіктерін есепке ала отырып және "Қазақстан-2030" стратегиясының "Қазақстан азаматтарының денсаулығы, білімі және салауаттылығы" ұзақ мерзімді басымдығын іске асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрлігі Туризм және спорт комитетінің, Қазақстан Республикасының Ұлттық олимпиадалық комитетінің және "Трансатлантик групп, Лтд" консорциумының Қазақстанның спорт делегациялары мен туристік қолдау топтарының халықаралық спорт жарыстарына баруын ұйымдастыру жөніндегі бірлескен қызметі мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен ведомстволары, облыстардың, Астана мен Алматы қалаларының әкімдері Қазақстан Республикасы Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрлігінің туризм және спорт комитетіне, Ұлттық олимпиадалық комитетіне және "Трансатлантик групп, Лтд" консорциумына Қазақстанның спорт делегациялары мен туристік қолдау топтарын халықаралық спорт жарыстарына (олимпиадалық ойындар, әлем чемпионаттары және т.б.) жіберу жөніндегі ұйымдастыру мәселелерін шешуде қажетті қолдау мен жәрдем көрсететін болсын.
Премьер-Министр