О мерах по реализации рекомендаций и предложений первого заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 ноября 1998 года № 231-р
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 3985 U983985_ "Об образовании Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан", рекомендаций и предложений первого заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан:
1. Утвердить прилагаемые составы рабочих групп казахстанской стороны по вопросам законодательства, налогообложения, текущей деятельности иностранных инвесторов и повышения инвестиционного имиджа Республики Казахстан при Совете иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан.
2. Уполномочить сопредседателей рабочих групп разрабатывать и утверждать планы мероприятий по реализации рекомендаций и предложений Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 - в новой редакции согласно распоряжению Премьер- Министра РК от 21 мая 1999 года № 68-р R990068_ .
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утверждены
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 ноября 1998 года № 231-р
Составы рабочих групп
казахстанской стороны при
Совете иностранных инвесторов при
Президенте Республики Казахстан
Сноска. Составы - в новой редакции согласно распоряжению Премьер-
Министра РК от 21 мая 1999 года № 68-р
R990068_
.
1. Рабочая группа по вопросам законодательства
Мами Кайрат Абдразакович         - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан, сопредседатель с
казахстанской стороны
Дамитов Нурдин Базарович         - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по инвестициям
Кравченко Андрей Николаевич      - заместитель начальника отдела по надзору
за применением законодательства о
собственности Генеральной Прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Жетесов Аллаберген               - заместитель Директора Департамента
Коптулеувич                        регистрации нормативных правовых актов
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Бейсеева Гаухар Халеловна        - начальник отдела Департамента
экономического сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
2. Рабочая группа по вопросам налогообложения
Ертлесова Жаннат Джургалиевна    - первый вице-Министр финансов Республики
Казахстан, сопредседатель с
казахстанской стороны
Тлеулесов Бигали Жаксыбекович    - Директор Департамента крупных
налогоплательщиков Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Магауов Асет Маратович           - начальник Управления экономического
анализа и мониторинга Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Аймаков Бауржан Жанабекович      - Директор Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Карибаев Алим Серикович          - второй секретарь Департамента
экономического сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің бірінші мәжілісінің ұсынымдары мен ұсыныстарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 26 қараша N 231
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 маусымдағы N 3985 Жарлығын , Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің бірінші мәжілісінің ұсынымдары мен ұсыныстарын іске асыру мақсатында:
1. Қазақстан жағының Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің жанындағы заңдар, салық салу, шетелдік инвесторлардың ағымдағы қызметі және Қазақстан Республикасының инвестициялық беделін көтеру мәселелері жөніндегі жұмыс топтарының қоса беріліп отырған құрамдары бекітілсін.
2. Жұмыс топтарының тең төрағаларына Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің ұсынымдары мен ұсыныстарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеуге және бекітуге өкілеттік берілсін.<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 1999.05.21. N 68 өкімімен .
3. Осы өкімнің орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1998 жылғы 26 қарашадағы
N 231 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы
Шетелдік инвесторлар кеңесінің жанындағы қазақстан
тарабы жұмыс топтарының құрамы <*>
ЕСКЕРТУ. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 1999.05.21. N 68 өкімімен .
1. Заң мәселелері жөніндегі жұмыс тобы
Мәми Қайрат       - Қазақстан Республикасының Әділет
Әбдіразақұлы        вице-министрі, қазақстан тарабынан
тең төраға
Дәмитов Нүрдин    - Қазақстан Республикасының
Базарұлы            Инвестициялар жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Кравченко Андрей  - Қазақстан Республикасы Бас
Николаевич          прокуратурасының меншік туралы
заңдардың қолданылуын қадағалау
жөніндегі бөлім бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Жетесов           - Қазақстан Республикасы Әділет
Аллаберген          министрлігінің Нормативтік құқықтық
Көптілеуұлы         актілерді тіркеу департаменті
директорының орынбасары
Бейсеева Гаухар   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Халелқызы           министрлігінің Экономикалық
ынтымақтастық департаментінің бөлім
бастығы
2. Салық мәселелері жөніндегі жұмыс тобы
Ертілесов Жаннат  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Жұрғалиқызы         бірінші вице-министрі, қазақстан
тарабынан тең төраға
Тілеулесов Биғали - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Жақсыбекұлы         кіріс министрлігінің
Ірі салық төлеушілер департаментінің
директоры
Мағауов Әсет      - Қазақстан Республикасының
Маратұлы            Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Экономикалық талдау және
мониторингі басқармасының бастығы
Аймақов Бауыржан  - Қазақстан Республикасы
Жаңабекұлы          Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
директоры
Кәрібаев Әлім     - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Серікұлы            министрлігінің Экономикалық ынтымақтастық
департаментінің екінші хатшысы

3. Рабочая группа по вопросам текущей деятельности иностранных
инвесторов
Сайденов Анвар                   - Председатель Агентства Республики
Галимуллаевич                      Казахстан по инвестициям, сопредседатель
с казахстанской стороны
Джанбурчин Козыкорпеш            - заместитель акима города Алматы
Есимович
Тлеужанов Мейрам Шопшекбаевич    - Директор Департамента промышленности
Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Мирзаянова Жанар                 - Директор Департамента занятости и
Заманбековна                       трудовых отношений Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Абдрахманова Жанна               - начальник отдела Департамента по работе
Кадыровна                          с налогоплательщиками Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Попандопуло                      - Директор Департамента регулирования
Елена Николаевна                   естественных монополий Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции
Ташибаев Мурат Сейтжанович       - начальник Управления внешнеэкономических
связей и инвестиций Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Хамза Серикбай Хамзаевич         - заместитель Председателя Комитета
геологии и охраны недр Министерства
экологии и природных ресурсов Республики
Казахстан
Яковлева Татьяна Ивановна        - Директор Департамента экономики
и развития малого бизнеса города Астаны
Карибеков Абдулманнап Укапович   - заместитель Директора Департамента
консульской службы Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
4. Рабочая группа по вопросам повышения инвестиционного имиджа
Республики Казахстан
Джолдасбеков Азамат              - Председатель Национальной комиссии
Мырзаданович                       Республики Казахстан по ценным бумагам,
сопредседатель с казахстанской стороны
(по согласованию)
Куанышев Дулат Оразбекович       - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по инвестициям
Тойбазаров Бауржан               - заместитель Председателя Комитета
Сайфуллаевич                       государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Бисембетов Искандер              - заместитель Председателя Национального
Калыбекович                        Банка Республики Казахстан
Ойнаров Азамат Рыскулович        - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по экономическому
планированию
Искаков Марлен Нурахметович      - заместитель Директора Департамента
крупных налогоплательщиков Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Смагулов Агыбай                  - заместитель Директора Департамента
Дынкенович                         экономического сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Батпенов Талгат                  - главный специалист Департамента
Жумагулович                        экономической политики и специальных
программ Агентства по стратегическому
планированию и реформам Республики
Казахстан (по согласованию)
Саримов Айдос Амируллаевич       - заместитель Директора Департамента
средств массовой информации Министерства
культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Насиев Аскар Кайратович          - Директор Департамента почты и
коммуникаций Министерства транспорта,
коммуникаций и туризма Республики
Казахстан
Шаншарбаева Мадина               - заместитель Директора Департамента
Жанатаевна                         законодательства и международного права
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Оператор:         А.Е. Турсынова
Специалист:       Э.А. Жакупова

3. Шетелдік инвесторлардың ағымдағы қызметі жөніндегі
жұмыс тобы
Сәйденов Әнуар    - Қазақстан Республикасының
Ғалимоллаұлы        Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
төрағасы, қазақстан тарабынан тең төраға
Жаңбыршин         - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Қозыкөрпеш
Есімұлы
Тілеужанов        - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Мейрам              индустрия және сауда министрлігінің
Шөпшекбайұлы        Өнеркәсіп департаментінің директоры
Мырзаянова Жанар  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Заманбекқызы        халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Жұмыспен қамту және еңбек қатынастары
департаментінің директоры
Әбдірахманова     - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Жанна Қадырқызы     кіріс министрлігінің Салық
төлеушілермен жұмыс жөніндегі
департаментінің бөлім бастығы
Попандопуло Елена - Қазақстан Республикасының Табиғи
Николаевна          монополияларды реттеу және бәсекені
қорғау жөніндегі агенттігі Табиғи
монополияларды реттеу департаментінің
директоры
Тәшібаев Мұрат    - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Сейітжанұлы         министрлігі Сыртқы экономикалық байланыстар
және инвестициялар басқармасының бастығы
Хамза Серікбай    - Қазақстан Республикасының Табиғи
Хамзаұлы            ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің Геология және
жер қойнауы комитеті төрағасының орынбасары
Яковлева Татьяна  - Астана қаласының Экономика және
Ивановна            шағын бизнесті дамыту
департаментінің директоры
Кәрібеков         - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Әбдіманап           министрлігінің Консулдық қызмет
Оқапұлы             департаменті директорының орынбасары
4. Қазақстан Республикасының инвестициялық имиджін
арттыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобы
Жолдасбеков       - Қазақстан Республикасының Бағалы
Азамат              қағаздар жөніндегі ұлттық
Мырзаданұлы         комиссияның төрағасы, қазақстан
тарабынан тең төраға (келісім бойынша)
Қуанышев Дулат    - Қазақстан Республикасының
Оразбекұлы          Инвестициялар жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Тойбазаров        - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бауыржан            министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
Сайфоллаұлы         жекешелендіру комитеті төрағасының
орынбасары
Бисембетов        - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Ескендір            төрағасының орынбасары
Қалыбекұлы
Ойнаров Азамат    - Қазақстан Республикасының
Рысқұлұлы           Экономикалық жоспарлау жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Ысқақов Мәрлен    - Қазақстан Республикасының
Нұрахметұлы         Мемлекеттік кіріс министрлігі Ірі салық
төлеушілер департаменті
директорының орынбасары
Смағұлов Ағыбай   - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Дінкенұлы           істер министрлігі Экономикалық
ынтымақтастық департаменті
директорының орынбасары
Бәтпенов Талғат   - Қазақстан Республикасының
Жұмағұлұлы          Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігі
Экономикалық саясат және арнаулы
бағдарламалар департаментінің бас
маманы (келісім бойынша)
Сарымов Айдос     - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Әміроллаұлы         ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігінің Бұқаралық ақпарат
құралдары департаменті
директорының орынбасары
Нәсиев Асқар      - Қазақстан Республикасының Көлік,
Қайратұлы           коммуникациялар және туризм
министрлігі Почта және
коммуникациялар департаментінің
директоры
Шаншарбаева       - Қазақстан Республикасының Әділет
Мәдина              министрлігі Заңдар және халықаралық
Жанатайқызы         құқық департаменті директорының
орынбасары