О создании комиссии по определению технического состояния взлетно-посадочной полосы аэропорта города Астаны
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года № 238-р
В соответствии с протоколом совещания заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан Павлова А.С. от 26 ноября 1998 года № 20-27/7-316:
1. Создать комиссию в следующем составе:
Шардарбеков                   - Председатель Комитета по жилищной и
Шарипбек Шардарбекович          строительной политики Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан, председатель
Галимов                       - первый заместитель акима г. Астаны,
Фарит Хабибрахманович           заместитель председателя
Тохтаров                      - директор аэропорта г. Астаны
Жомарт Баталгалиевич
Раисов                        - директор "Казаэропроект"
Амангельды Раисович
Шерстюк                       - начальник отдела сертификации аэропортов
Иван Григорьевич                Госавиарегистра
Рацен                         - директор АО "Каздорнии"
Зедон Эдуардович
2. Комиссии определить техническое состояние взлетно-посадочной полосы
аэропорта г. Астаны, объемы работ и затрат для ее восстановления по
обнаруженным дефектам.
3. Министерству транспорта и коммуникации Республики Казахстан
обеспечить оплату технической работы комиссии.
4. О результатах работы комиссии доложить Правительству Республики
Казахстан до 9 декабря 1998 года.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Астана қаласының әуежайының ұшу-қону алаңының техникалық жай-күйін айқындау жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1998 жылғы 7 желтоқсан N 238
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Павловта
өткен мәжілістің 1998 жылғы 26 қарашадағы N 20-27/7-316 хаттамасына сәйкес:
1. Мына құрамда комиссия құрылсын:
Шардарбеков       - Қазақстан Республикасының
Шәріпбек            Энергетика, индустрия және сауда
Шардарбекұлы        министрлігі Тұрғын үй және құрылыс
саясаты жөніндегі комитетінің
төрағасы, төраға
Галимов Фарит     - Астана қаласы әкімінің бірінші
Хабибрахманович     орынбасары, төрағаның орынбасары
Тоқтаров Жомарт   - Астана қаласы әуежайының
Баталғалиұлы        директоры
Райысов Амангелді - "Қазаэрожобалаудың" директоры
Райысұлы
Шерстюк Иван      - Мемлекеттік авиарегистрдің
Григорьевич         әуежайларды сертификаттау
бөлімінің бастығы
Рацен Зедон       - "ҚазжолҒЗИ" АҚ-ның директоры
Эдуардович
2. Комиссия Астана қаласы әуежайының ұшу-қону алаңының техникалық
жай-күйін, жұмыстардың және оны табылған ақаулар бойынша қалпына келтіру
үшін шығынның көлемін айқындасын.
3. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
комиссияның техникалық жұмыстарына ақы төлеуді қамтамасыз етсін.
4. Комиссия жұмысының нәтижелері туралы 1998 жылдың 9 желтоқсанына
дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне баяндасын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.