О создании рабочей группы по подготовке предложений по проблеме граждан, выработавших необходимый стаж на подземных горных работах, на работах с особо вредными и тяжелыми условиями труда, но не достигших на 1 января 1998 года требуемого возраста для назначения пенсий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 декабря 1998 года № 239-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 6 июня 2000 года N 86-р ~R000086
1. В связи с заявлениями депутатов Парламента, Совета Федерации
профсоюзов Казахстана, Конфедерации свободных профсоюзов Казахстана, ряда
трудовых коллективов создать рабочую группу для сбора необходимой
информации, ее систематизации, анализа и подготовки предложений по
проблеме
граждан, выработавших необходимый стаж на подземных горных работах, на
работах с особо вредными и тяжелыми условиями труда, но не достигших на 1
января 1998 года требуемого возраста для назначения пенсий, в следующем
составе:
Джандосов Ураз         - Первый заместитель Премьер-Министра
Алиевич                  Республики Казахстан, руководитель
Коржова Наталья        - Министр труда и социальной защиты населения
Артемовна                Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Абдыкалыкова Гульшара  - начальник пенсионного Управления
Министерства
Наушаевна                труда и социальной защиты населения
Республики
Казахстан, секретарь
Члены рабочей группы:
Абулгазин Данияр       - вице-Министр финансов Республики Казахстан
Рустемович
Белкин Сергей          - вице-Президент Конфедерации свободных
Леонидович               профсоюзов Казахстана (по согласованию)
Веснин Виктор          - депутат Мажилиса Парламента Республики
Николаевич               Казахстан (по согласованию)
Гусинский Александр    - депутат Сената Парламента Республики
Казахстан
Владимирович             (по согласованию)
Егоров                 - депутат Мажилиса Парламента Республики
Виктор Николаевич        Казахстан (по согласованию)
Жакупов Марат          - президент акционерного общества
"Акмоласельмаш",
Калиевич                 член правления Союза промышленников и
предпринимателей Казахстана (по согласованию)
Жамишев Болат          - вице-Министр труда и социальной защиты
Бидахметович             населения Республики Казахстан
Жумабекова Рысты       - депутат Мажилиса Парламента Республики
Маговьяновна             Казахстан (по согласованию)
Землянов Валерий       - депутат Мажилиса Парламента Республики
Янович                   Казахстан (по согласованию)
Клякин Владимир        - начальник Управления твердого топлива
Викторович               Министерства энергетики, индустрии и
торговли
Республики Казахстан
Котович Валерий        - заместитель Председателя профсоюза работников
Николаевич               атомной энергетики, промышленности и смежных
отраслей Республики Казахстан (по
согласованию)
Краснова Галина        - Директор Департамента трудовой инспекции
Григорьевна              Федерации профсоюзов Республики Казахстан
(по согласованию)
Кусаинов Боранбай      - депутат Сената Парламента Республики
Казахстан
Бакитжанович             (по согласованию)
Мельник Александр      - вице-Президент Конфедерации свободных
Михайлович               профсоюзов Казахстана (по согласованию)
Молдажанов Ризахмет    - заместитель Председателя Федерации
профсоюзов
Курмангазиевич           Республики Казахстан (по согласованию)
Мусина Лилия           - депутат Сената Парламента Республики
Сакеновна                Казахстан (по согласованию)
Никифоров Михаил       - Председатель профсоюза работников угольной
Дмитриевич               промышленности Республики Казахстан
(по согласованию)
Рамазанов Аманбек      - депутат Мажилиса Парламента Республики
Мирзахметович            Казахстан (по согласованию)
Сагалиева Наслизат     - депутат Сената Парламента Республики
Халеловна                Казахстан (по согласованию)
Сатыбаева Сауле        - главный специалист Департамента
Макашевна                законодательства и международного права
Министерства юстиции Республики Казахстан
Соломин Леонид         - Президент Конфедерации свободных профсоюзов
Зиновьевич               (по согласованию)
Щербинин Николай       - депутат Мажилиса Парламента Республики
Иванович                 Казахстан (по согласованию)

Жерасты тау-кен жұмыстарында, еңбек жағдайы аса зиянды әрі ауыр жұмыстарда қажетті стаж жинақтаған, бірақ 1998 жылдың 1 қаңтарына дейін зейнетақы тағайындау үшін талап етілетін жасқа жетпеген азаматтардың мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Премьер-Министрінің Өкімі 1998 жылғы 11 желтоқсан N 239-ө. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000.06.06. N 86 өкімімен. ~R000086
1. Парламент депутаттарының, Қазақстан кәсіподақтары федерациясы
Кеңесінің, Қазақстан ерікті кәсіподақтары конфедерациясының, бірқатар
еңбек ұжымдарының өтініштеріне байланысты жерасты тау-кен жұмыстарында,
еңбек жағдайы аса зиянды әрі ауыр жұмыстарда қажетті стаж жинақтаған,
бірақ 1998 жылдың 1 қаңтарына дейін зейнетақы тағайындау үшін талап
етілетін жасқа жетпеген азаматтардың мәселесі бойынша қажетті ақпарат
жинау, оны бір жүйеге келтіру, талдау және ұсыныс әзірлеу үшін мына
құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жандосов Ораз Әлиұлы       - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, жетекші
Коржова Наталья            - Қазақстан Республикасының
Артемовна                    Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі,
жетекшінің орынбасары
Әбдіхалықова Гүлшара      - Қазақстан Республикасының
Наушақызы                   Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі зейнетақы
басқармасының бастығы, хатшы
Жұмыс тобының мүшелері:
Әбілғазин Дәнияр         - Қазақстан Республикасының
Рүстемұлы                  Қаржы вице-министрі
Белкин Сергей            - Қазақстан ерікті кәсіподақтары
Леонидович                 конфедерациясының вице-президенті
(келісім бойынша)
Веснин Виктор            - Қазақстан Республикасы Парламенті
Николаевич                 Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Гусинский Александр      - Қазақстан Республикасы Парламенті
Владимирович               Сенатының депутаты
(келісім бойынша)
Егоров Виктор            - Қазақстан Республикасы Парламенті
Николаевич                 Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Жақыпов Марат            - "Акмоласельмаш" акционерлік
Қалиұлы                    қоғамының президенті,
Қазақстан өнеркәсіпшілері
мен кәсіпкерлері одағы
басқармасының мүшесі (келісім
бойынша)
Жәмішев Болат            - Қазақстан Республикасы Еңбек
Бидахметұлы                және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Жұмабеков Ырысты         - Қазақстан Республикасы Парламенті
Мағауияқызы                Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Землянов Валерий         - Қазақстан Республикасы Парламенті
Янович                     Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Клякин Владимир          - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Викторович                 индустрия және сауда министрлігінің
қатты отын басқармасының бастығы
Котович Валерий          - Қазақстан Республикасы Атом
Николаевич                 энергетикасы, өнеркәсіп және
сабақтас салалар қызметкерлері
кәсіподағы төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Краснова Галина          - Қазақстан Республикасы Кәсіподақтары
Григорьевна                федерациясының Еңбек инспекциясы
департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Құсайынов Боранбай       - Қазақстан Республикасы Парламенті
Бақытжанұлы                Сенатының депутаты
(келісім бойынша)
Мельник Александр        - Қазақстан ерікті кәсіподақтары
Михайлович                 конфедерациясының
вице-презденті (келісім
бойынша)
Молдажанов Ризахмет      - Қазақстан Республикасы
Құрманғазыұлы              Кәсіподақтары федерациясы төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Мусина Лилия             - Қазақстан Республикасы Парламенті
Сәкенқызы                  Сенатының депутаты
(келісім бойынша)
Никифиров Михаил         - Қазақстан Республикасы Көмір
Дмитриевич                 өнеркәсібі қызметкерлері
кәсіподағының төрағасы
(келісім бойынша)
Рамазанов Аманбек        - Қазақстан Республикасы Парламенті
Мырзахметұлы               Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Сағалиева Нәсілзат       - Қазақстан Республикасы Парламенті
Халелқызы                  Сенатының депутаты
(келісім бойынша)
Сатыбаева Сәуле          - Қазақстан Республикасы Әділет
Мақашқызы                  министрлігінің Заңдар және
халықаралық құқық басқармасының
бас маманы
Соломин Леонид           - Қазақстан ерікті кәсіподақтары
Зиновьевич                 конфедерациясының президенті
(келісім бойынша)
Щербинин Николай         - Қазақстан Республикасы Парламенті
Иванович                   Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)

2. Руководителю рабочей группы к 1 марта 1999 года представить в
Правительство Республики Казахстан предложения по данному вопросу для
рассмотрения.
3. Подлежит опубликованию в средствах массовой информации.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

2. Жұмыс тобының жетекшісі 1999 жылдың 1 наурызына дейін осы мәселе
жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға жатады.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.