О комиссии по изучению деятельности открытого акционерного общества "Казахтелеком"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 февраля 1999 года № 10-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 12 августа 2000 N 110 ~R000110
В соответствии с поручением Президента Республики Казахстан от
24 декабря 1998 года № 4591:
1. Создать комиссию по изучению деятельности открытого
акционерного общества "Казахтелеком" в следующем составе:
Шукпутов                       - первый заместитель Директора
Андарь Маулешевич                Департамента государственного имущества
и приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан, председатель
Дутбаев                        - заместитель Председателя Комитета
Нартай Нуртаевич                 национальной безопасности Республики
Казахстан
Кажибаев                       - заместитель Министра обороны Республики
Амангельды Кажибаевич            Казахстан
Ваисов                         - вице-Министр юстиции Республики
Мерей Курманович                 Казахстан
Алиев                          - первый вице-Министр государственных
Рахат Мухтарович                 доходов Республики Казахстан -
Председатель Комитета
налоговой полиции
Бектурганов                    - вице-Министр культуры, информации и
Нуралы Султанович                общественного согласия Республики
Казахстан
Насиев                         - Директор Департамента информационных
Аскар Кайратович                 систем Министерства транспорта,
коммуникаций и туризма Республики
Казахстан
Канешев                        - заместитель Директора Департамента
Биржан Бисекеевич                стратегического планирования и
координации Агентства по стратегическому
планированию и реформам Республики
Казахстан
Джолдасбеков                   - исполнительный директор Национальной
Азамат Мырзаданович              комиссии Республики Казахстан по ценным
бумагам (по согласованию)
Даминов                        - заместитель Директора Департамента
Евгений Евгеньевич               государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Горяинов                       - начальник контрольно-ревизионного
Александр Владимирович           управления Департамента государственного
имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Тойбазаров                     - начальник управления кредитования
Бауржан Сайфуллаевич             Бюджетного департамента Министерства
финансов Республики Казахстан
2. Комиссии до 22 февраля 1999 года изучить материалы,
касающиеся деятельности открытого акционерного общества "Казахтелеком",
и с учетом анализа актов и заключений предыдущих проверок представить
заключение и проект доклада Президенту Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)

"Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамының қызметін зерделеу жөніндегі комиссия туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 1 ақпан N 10-ө. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.08.12. N 110 өкімімен. ~R000110
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 24 желтоқсандағы
N 4591 тапсырмасына сәйкес:
1. "Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамының қызметін зерделеу
жөніндегі комиссия мына құрамда құрылсын:
Шоқпытов Андар       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәулешұлы              министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру департаменті
директорының бірінші орынбасары,
төраға
Дүтпаев Нартай       - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Нұртайұлы              қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары
Қажыбаев Амангелді   - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Қажыбайұлы             министрінің орынбасары
Уәйісов Мерей        - Қазақстан Республикасының Әділет
Құрманұлы              вице-министрі
Әлиев Рахат Мұхтарұлы - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс бірінші
вице-министрі - Салық полициясы
комитетінің төрағасы
Бектұрғанов Нұралы   - Қазақстан Республикасының
Сұлтанұлы              Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім вице-министрі
Нәсиев Асқар         - Қазақстан Республикасының Көлік,
Қайратұлы              коммуникациялар және туризм
министрлігі Ақпараттық жүйелер
департаментінің директоры
Қанешов Біржан       - Қазақстан Республикасы
Бисекеұлы              Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігі
Стратегиялық жоспарлау және
үйлестіру департаменті директорының
орынбасары (келісім бойынша)
Жолдасбеков Азамат   - Қазақстан Республикасының Бағалы
Мырзаданұлы            қағаздар жөніндегі ұлттық
комиссиясының атқарушы директоры
(келісім бойынша)
Доминов Евгений      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Евгеньевич             министрлігінің Мемлекеттік мүлік
жеке жекешелендіру департаменті
директорының орынбасары
Горяинов Александр   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Владимирович           министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру департаменті
бақылау-тексеру басқармасының
бастығы
Тойбазаров Бауыржан  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Сейфоллаұлы            министрлігінің Бюджет департаменті
несиелендіру басқармасының бастығы
2. Комиссия 1999 жылдың 22 ақпанына дейін "Қазақтелеком" ашық
акционерлік қоғамының қызметіне қатысты материалдарды зерделесін және
алдыңғы тексерулердің актілері мен қорытындыларының талдауын есепке
ала отырып, қорытынды мен Қазақстан Республикасының Президентіне
баяндау жазбаның жобасын ұсынсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.