О создании комиссии по проверке финансового состояния акционерного общества "Ульбинский металлургический завод"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 февраля 1999 года № 12-р
1. В целях детальной проверки финансового состояния акционерного
общества "Ульбинский металлургический завод" и выработки предложения
по улучшению его положения создать комиссию в следующем составе:
Джолдыбаева Сауле          - вице-Министр энергетики, индустрии и
Мусиновна                    торговли Республики Казахстан, председатель
Джакишев Мухтар            - президент ЗАО "НАК "Казатомпром", заместитель
Еркынович                    председателя (по согласованию)
Жунусбеков Бахытжан        - начальник Восточно-Казахстанского
Шолпанбаевич                 областного управления налоговой полиции
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
Каумбаева Гульмира         - менеджер финансового департамента ЗАО
Жумадиловна                  "НАК "Казатомпром" (по согласованию)
Кизамбаева Акзер           - советник президента ЗАО "НАК
Изтургановна                 "Казатомпром" по экономическим
вопросам (по согласованию)
Клякин Владимир            - начальник управления Министерства
Викторович                   энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Окшина Галина              - главный бухгалтер ЗАО "НАК
Ивановна                     "Казатомпром" (по согласованию)
Рахимова Мира              - менеджер производственно-
Абикеновна                   технического департамента ЗАО
"НАК "Казатомпром" (по согласованию)
Тлеулесов Бегали           - начальник управления
Жаксылыкович                 Налогового комитета Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан
Язиков Виктор              - вице-президент ЗАО "НАК
Григорьевич                  "Казатомпром" (по согласованию)
2. Комиссии по результатам проверки в срок до 15 февраля 1999
года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по
улучшению финансового положения в акционерном обществе
"Ульбинский металлургический завод".
3. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)

"Үлбі металлургия зауыты" - акционерлік қоғамының қаржы жағдайын тексеру жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 5 ақпан N 12-ө
1. "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамының қаржы жағдайын
егжей-тегжейлі тексеру және оның жай-күйін жақсарту жөнінде ұсыныс
әзірлеу мақсатында мына құрамда комиссия құрылсын:
Жолдыбаева Сәуле         - Қазақстан Республикасының
Мұсақызы                   Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрі, төраға
Жәкішев Мұхтар Еркінұлы  - "Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" ЖАҚ
президенті, төрағаның орынбасары
(келісім бойынша)
Жүнісбеков Бақытжан      - Қазақстан Республикасының
Шолпанбайұлы               Мемлекетті кіріс министрлігі Шығыс
Қазақстан облыстық салық
полициясы басқармасының бастығы
Қауымбаева Гүлмира       - "Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" ЖАҚ
Жұмаділқызы                Қаржы департаментінің менеджері
(келісім бойынша)
Қизамбаева Ақзер         - "Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" ЖАҚ
Ізтұрғанқызы               президентінің экономикалық
мәселелер жөніндегі кеңесшісі
(келісім бойынша)
Клякин Владимир          - Қазақстан Республикасының
Викторович                 Энергетика, индустрия және сауда
министрлігінің басқарма бастығы
Окшина Галина Ивановна   - "Қазатомөнеркәсіп" ҰАҚ" ЖАҚ бас
бухгалтері (келісім бойынша)
Рақымова Мира            - "Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" ЖАҚ
Әбікенқызы                 Өндірістік техникалық
департаментінің менеджері
(келісім бойынша)
Тілеулесов Бегәлі        - Қазақстан Республикасының
Жақсылықұлы                Мемлекеттік кіріс министрлігі
Салық комитетінің басқарма
бастығы
Язиков Виктор            - "Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" ЖАҚ
Григорьевич                вице-президенті (келісім бойынша)
2. Комиссия тексерудің нәтижелері бойынша 1999 жылдың 15 ақпанына
дейін мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне "Үлбі металлургия
зауыты" акционерлік қоғамындағы қаржы жағдайын жақсарту жөнінде ұсыныс
енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.