О создании комиссии по вопросам укрепления таможенного поста "Жибек Жолы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 февраля 1999 года № 19-р
В целях комплексного рассмотрения вопросов укрепления таможенного поста
"Жибек Жолы" в Южно-Казахстанской области:
1. Образовать комиссию по вопросам укрепления таможенного поста "Жибек
Жолы" (далее - Комиссия) в следующем составе:
Абдуллаев Калык           - аким Южно-Казахстанской области,
председатель
Кузьменко Сергей          - и.о. Председателя Таможенного комитета
Михайлович                  Министерства государственных доходов
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Абулгазин Данияр          - вице-Министр финансов Республики Казахстан
Рустемович
Байбулов Мухтар           - начальник управления организации таможенного
Казбекович                  контроля Таможенного комитета Министерства
государственных доходов Республики Казахстан
Бондаренко Борис          - начальник управления капитального
Яковлевич                   строительства Департамента тыла Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Бузубаев Токтасын         - Командующий силами охраны государственной
Искакович                   границы - Председатель Комитета по охране
государственной границы Министерства обороны
Республики Казахстан
Кожагапанов Ерлан         - начальник таможенного управления по
Тохтарович                  Южно-Казахстанской области
Оспанов Бакыт             - Председатель Комитета по управлению
Сагындыкович                земельными ресурсами Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Садырбаев Габит           - председатель комитета строительства жилья,
Садырбаевич                 архитектуры и застройки территорий
Южно-Казахстанской области
Шардарбеков Шарипбек      - Председатель Комитета по делам строительства
Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
2. Комиссии в месячный срок рассмотреть весь комплекс вопросов, связанных с укреплением таможенного поста "Жибек Жолы" и внести предложение в Правительство Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Таможенный комитет Министерства государственных доходов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

"Жібек жолы" кеден постын нығайту мәселелері жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 22 ақпан N 19-ө
Оңтүстік Қазақстан облысындағы "Жібек жолы" кеден постын нығайту
мәселелерін кешенді қарау мақсатында:
1. Мына құрамда "Жібек жолы" кеден постын нығайту мәселелері
жөнінде комиссия (бұдан әрі - Комиссия) құрылсын:
Абдуллаев Қалық       - Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі,
төраға
Кузьменко Сергей      - Қазақстан Республикасы
Михайлович              Мемлекеттік кіріс министрлігінің
Кеден комитеті төрағасының міндетін
атқарушы, төрағаның орынбасары
Әбілғазин Данияр      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рүстемұлы               вице-министрі
Байболов Мұхтар       - Қазақстан Республикасы
Қазыбекұлы              Мемлекеттік кіріс министрлігінің
Кеден комитеті кедендік бақылауды
ұйымдастыру басқармасының
бастығы
Бондаренко Борис      - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Яковлевич               министрлігінің тыл департаменті
күрделі құрылыс басқармасының
бастығы
Бұзұбаев Тоқтасын     - Қазақстан Республикасының
Ысқақұлы                Қорғаныс министрлігі Мемлекеттік
шекара күзеті күштерінің
қолбасшысы - Мемлекеттік шекара
күзеті жөніндегі комитетінің төрағасы
Қожағапанов Ерлан     - Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша
Тоқтарұлы               кеден басқармасының бастығы
Оспанов Бақыт         - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сағындықұлы             шаруашылығы министрлігі Жер
ресурстарын басқару жөніндегі
комитетінің төрағасы
Садырбаев Ғабит       - Оңтүстік Қазақстан облысының
Садырбайұлы             тұрғын үй құрылысы, сәулет және
аумақтарда құрылыс салу
комитетінің төрағасы
Шардарбеков Шәріпбек  - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Құрылыс істері жөніндегі
комитетінің төрағасы
2. Комиссия бір айлық мерзім ішінде "Жібек жолы" кеден постын
нығайтуға байланысты мәселелердің бүкіл кешенін қарасын және Қазақстан
Республикасының Үкіметіне ұсыныс енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитетіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Қобдалиева Н.