О проверке исполнения постановления Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года № 998
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 марта 1999 года № 24-р
В целях проведения проверки выполнения условий постановления Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года № 998 P980998_ "О некоторых мерах по закупке зерна и поддержке сельскохозяйственных товаропроизводителей":
1. Министерству государственных доходов Республики Казахстан с
участием заинтересованных государственных органов провести проверку наличия
закупленного государством зерна на хлебоприемных предприятиях, условий его
закупа и хранения, по итогам работы представить отчет в Правительство
Республики Казахстан.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалист: Кушенова Д.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қазандағы № 998 қаулысының орындалуын тексеру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 1 наурыздағы № 24-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Астық сатып алу және ауыфл шаруашылығы тауар өндірушілерін қолдау жөніндегі кейбір шаралар туралы" 1998 жылғы 5 қазандағы № 998 қаулсыс шарттарының орындалуына тексеру жүргізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі мүдделі мемлекеттік органдардың қатысуымен астық қабылдау кәсіпорындарындағы мемлекет сатып алған астыққа, оны сатып алу мен сақтаудың жағдайларына тексеру жүргізсін, жұмыстың қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп ұсынсын.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр