Об образовании комиссии по изучению социально-экономического положения Атырауской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 марта 1999 года № 30-р
1. В целях комплексного изучения социально-экономического положения
Атырауской области и разработки предложений по дальнейшему развитию
экономики региона образовать комиссию в следующем составе:
Абитаев Есберген Абитаевич      -  первый вице-Министр энергетики,
индустрии и торговли, председатель
Мухамеджанов Бектас Гафурович   -  советник Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель председателя
Абдрахманов                     -  Директор Департамента соцобеспечения
Есиркеп Онланбекович               Министерства труда и социальной защиты
населения
Бакеев Александр Владимирович   -  начальник отдела коммерческого
диспетчера АО "KEGOC"
Дузбаев Сатыбай Куанышевич      -  директор департамента ННК "Казахойл"
Елеманов Булат Далдаевич        -  и.о. директора Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Ержанов Сырымгали Ержанович     -  главный инспектор Отдела организации,
контроля и безопасности Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Калиева Карлыгаш Тулпарбековна  -  главный экономист Бюджетного
департамента Министерства финансов
Мадиев Биржан Мухаметжанович    -  Директор Департамента экономического
регулирования и госзаказов Министерства
транспорта и коммуникаций
Сембин Дулат Егимбаевич         -  менеджер департамента капитального
строительства и ремонта ЗАО
"Национальная компания по транспортировке
нефти "КазТрансОйл"
Сиражев Нурлан Жаксыгалиевич    -  консультант Отдела финансово-
экономической экспертизы Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Сулейманов Рафик Фрунзевич      -  начальник отдела воспроизводства рыбных
ресурсов Комитета лесного, рыбного и
охотничьего хозяйства
Шамуратов Суйиндык Шамуратович  -  главный специалист Департамента
маркетинга Министерства сельского
хозяйства
Шингисов                        -  главный специалист Департамента развития
Нуркен Мухамеджанович              конкуренции и защиты прав потребителя
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
и защите конкуренции
Шукпутов Андарь Маулешевич      -  первый заместитель Директора
Департамента государственного имущества
и приватизации Министерства финансов
2. Для выполнения возложенных задач комиссия имеет право получать от местных и центральных (в том числе от их территориальных подразделений) исполнительных органов необходимую информацию, предложения и заключения по интересующим вопросам.

Атырау облысының әлеуметтік-экономикалық жағдайын зерделеу жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 12 наурыз N 30-ө
1. Атырау облысының әлеуметтік-экономикалық жағдайын кешенді
зерделеу және аймақтың экономикасын одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар
әзірлеу мақсатында мына құрамда комиссия құрылсын:
Әбітаев                 - Энергетика, индустрия және сауда бірінші
Есберген Әбітайұлы        вице-министрі, комиссияның төрағасы
Мұхамеджанов            - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бектас Ғафурұлы           кеңесшісі, төрағаның орынбасары
Абдрахманов             - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
Есіркеп Оңланбекұлы       министрлігі Әлеуметтік қамсыздандыру
департаментінің директоры
Бакеев                  - "KEGOC" АҚ-ның коммерциялық
Александр Владимирович    диспетчер бөлімінің бастығы
Дүзбаев                 - "Қазақойл" ҰМК департаментінің
Сатыбай Қуанышұлы         директоры
Елеманов                - Қазақстан Республикасының
Болат Далдайұлы           Инвестициялар жөніндегі агенттігі
директорының міндетін атқарушы
Ержанов                 - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Сырымғали Ержанұлы        Кеңсесінің Ұйымдастыру, бақылау және
қауіпсіздік бөлімінің бас инспекторы
Қалиева                 - Қаржы министрлігі Бюджет
Қарлығаш Тұлпарбекқызы    департаментінің бас экономисі
Мәдиев                  - Көлік, коммуникациялар және туризм
Біржан Мұхаметжанұлы      министрлігі Экономикалық реттеу және
мемлекеттік тапсырыстар департаментінің
директоры
Сембин                  - "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау
Дулат Егімбайұлы          жөніндегі ұлттық компаниясы жабық
акционерлік қоғамы Күрделі құрылыс
және жөндеу департаментінің менеджері
Сиражев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі
Нұрлан Жақсығалиұлы       Кеңсесінің Қаржы-экономикалық
сараптама бөлімінің консультанты
Сүлейменов              - Орман, балық және аң шаруашылығы
Рафиқ Фрунзеұлы           комитеті балық ресурстарын ұдайы өндіру
бөлімінің бастығы
Шамұратов               - Ауыл шаруашылығы министрлігі
Сүйіндік Шамұратұлы       Маркетинг департаментінің бас маманы
Шыңғысов                - Қазақстан Республикасының Табиғи
Нүркен Мұхамеджанұлы      монополияларды реттеу және бәсекені
қорғау жөніндегі агенттігі Бәсекені дамыту
және тұтынушылардың құқығын қорғау
департаментінің бас маманы
Шоқпытов                - Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік
Андар Мәулешұлы           және жекешелендіру департаменті
директорының бірінші орынбасары
2. Жүктелген міндеттерді орындау үшін комиссияның жергілікті және орталық атқарушы органдардан (оның ішінде олардың аумақтық бөлімшелерінен) қызығушылық туғызған мәселелер бойынша қажетті ақпаратты, ұсыныстар мен қорытындыларды алуға құқығы бар.

3. Министерству финансов в срок до 15 марта 1999 года обеспечить
выделение средств на командировочные расходы членам комиссии согласно
предусмотренным лимитам соответствующим министерствам и ведомствам.
4. Комиссии в срок до 29 марта представить итоговые материалы на
рассмотрение Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 1999 жылдың 15
наурызына дейінгі мерзімде тиісті министрліктер мен ведомстволарға
көзделген лимиттерге сәйкес комиссия мүшелеріне іссапар шығыстарына
қаражаттың бөлінуін қамтамасыз етсін.
4. Комиссия 29 наурызға дейінгі мерзімде қорытынды материалдарды
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.