О создании тендерной комиссии по проекту реконструкции международного аэропорта в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 марта 1999 года № 31-р
В целях реализации проекта строительства международного аэропорта
в городе Астане, финансируемого за счет средств займа Фонда
зарубежного экономического сотрудничества Японии (ОЕСF), утверждения
технического задания, а также отбора генерального подрядчика по
строительству и консультанта по проектированию и контролю за ходом
строительства:
1. Образовать тендерную комиссию в следующем составе:
Мырзахметов                - Министр транспорта и коммуникаций
Аблай Исабекович             Республики Казахстан, председатель
Мамин                      - вице-Министр транспорта и коммуникаций
Аскар Узакбаевич             Республики Казахстан,
заместитель
Капаров                    - генеральный директор Республиканского
Серик Абдыбаевич             государственного предприятия
"Международный аэропорт Астана",
заместитель (по согласованию)
Алтынбеков                 - заместитель директора дирекции
Тауке Анесович               строящегося предприятия Республиканского
государственного предприятия
"Международный аэропорт Астана",
секретарь (по согласованию)
Саудабаев                  - директор Департамента экономического
Даулет Советович             регулирования Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Кульназаров                - генеральный директор Республиканского
Сергей Дабусович             государственного предприятия
"Казаэронавигация" (по согласованию)
Раисов                     - директор Республиканского
Амангельды Раисович          государственного предприятия
"Казаэропроект" (по согласованию)
Бектасов                   - президент открытого акционерного общества
Абен Агыбаевич               "Казахтелеком" (по согласованию)
Мизанбаев                  - заместитель начальника департамента
Усер Елеусизович             Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Толканчинов                - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Ануар Курманбаевич
Садвакасова                - Председатель Комитета гражданской авиации
Эльдана Макиновна            Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Дунаев                     - вице-Министр финансов Республики
Арман Галиаскарович          Казахстан
Абдреев                    - заместитель директора Департамента
Батырбек Сейтенович          межотраслевой политики Министерства
экономики и торговли Республики Казахстан
Сабилаева                  - исполняющая обязанности начальника
Венера Алимжановна           отдела методологии Управления
методологии и правового обеспечения
государственных закупок Комитета
по государственным закупкам Министерства
финансов Республики Казахстан
Сноска. Пункт 1 - в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 14 декабря 2000 г. N 137 . Внесены изменения - от 3 сентября 2001 г. N 72 ; от 5 ноября 2001 г. N 87-p ; от 12 декабря 2001 г. N 96-p .

Астана қаласындағы халықаралық әуежайды қайта жаңарту жобасы жөніндегі тендерлік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 1999 жылғы 13 наурыз N 31-ө
Жапония шетелдік экономикалық ынтымақтастық қорының (OECF) заемы
қаражатының есебінен қаржыландырылатын Астана қаласындағы халықаралық
әуежай құрылысының жобасын іске асыру, техникалық тапсырманы бекіту,
сондай-ақ құрылыс жөніндегі бас мердігерді және жобалау мен құрылыс
барысын
бақылау жөніндегі консультантты іріктеп алу мақсатында:
1. Мынадай құрамда тендерлік комиссия құрылсын:
Мырзахметов               - Қазақстан Республикасының
Абылай Исабекұлы            Көлік және коммуникациялар
министрі, төраға
Мамин                     - Көлiк және коммуникациялар
Асқар Ұзақпайұлы            вице-министрi - Автомобиль
жолдары комитетiнiң төрағасы,
орынбасар
Қапаров                   - "Астана халықаралық әуежайы"
Серік Әбдібайұлы            республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры,
орынбасар (келісім бойынша)
Алтынбеков                - "Астана халықаралық әуежайы"
Тәуке Әнесұлы               республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының салынып жатқан
кәсіпорны дирекциясы
директорының орынбасары, хатшы
(келісім бойынша)
Саудабаев                 - Қазақстан Республикасының Көлік
Дәулет Советұлы             және коммуникациялар
министрлігі Экономикалық реттеу
департаментінің директоры
Құлназаров                - "Қазаэронавигация" республикалық
Сергей Дабысұлы             мемлекеттік кәсіпорнының бас
директоры (келісім бойынша)
Райысов                   - "Қазаэрожоба" республикалық
Амангелді Райысұлы          мемлекеттік кәсіпорнының директоры
(келісім бойынша)
Бектасов                  - "Қазақтелеком" ашық акционерлік
Әбен Ағыбайұлы              қоғамының президенті (келісім бойынша)
Мизанбаев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Өсер Елеусізұлы             қауіпсіздік комитетінің департаменті
бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Толқаншынов               - Қазақстан Республикасының Әділет
Әнуар Құрманбайұлы          вице-министрі
Сәдуақасова               - Қазақстан Республикасының Көлік
Елдана Мәкінқызы            және коммуникациялар министрлігі
Азаматтық авиация комитетінің
төрайымы
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы          вице-министрі
Әбдіреев                  - Қазақстан Республикасы Экономика
Батырбек Сейтенұлы          және сауда министрлігінің
Салааралық саясат департаменті
директорының орынбасары
Сәбилаева                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Венера Әлiмжанқызы          министрлiгінiң Мемлекеттiк сатып
алу жөнiндегi комитетi Мемлекеттiк
сатып алу әдiстемесi және
құқықтық қамтамасыз ету
басқармасының әдiстеме бөлiмi
бастығының мiндетiн атқарушы
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.12.14. N 137
өкімімен.
R000137_
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.09.03. N 72 өкімімен.
R010072_
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.05. N 87 өкімімен.
R010087_
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.12.12. N 96 өкімімен.
R010096_

2. Тендерной комиссии в установленном порядке:
рассмотреть и утвердить техническое задание для консультанта;
осуществить отбор консультанта по проектированию и контролю за ходом строительства;
провести международный тендер по выбору генерального подрядчика
для строительства объекта в строгом соответствии с условиями займа ОЕСF.
3. Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики
Казахстан информировать о результатах проведения тендера.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Министерство транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)

2. Тендерлік комиссия белгіленген тәртіп бойынша:
консультантқа арналған техникалық тапсырманы қарасын және бекітсін;
жобалау және құрылыс барысын бақылау жөніндегі консультантты іріктеп
алуды жүзеге асырсын;
OECF заемының шарттарын қатаң сақтай отырып объектінің құрылысын
жүргізу үшін бас мердігерді таңдап алу жөнінде халықаралық тендер өткізсін.
3. Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм
министрлігі тендер өткізудің қорытындылары туралы ақпарат берсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік,
коммуникациялар және туризм министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.