О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во II квартале 1999 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 1999 года № 44-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на
заседаниях Правительства Республики Казахстан во II квартале 1999 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную
подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 апреля 1999 года № 44-р
----------------------------------------------------------------------------
Дата     !    Наименование вопроса    ! Ответственные за !  Докладчики
!                            !    подготовку    !
!                            !    материала     !
----------------------------------------------------------------------------
6 апреля    О Концепции развития единой   Министерство     Буркитбаев С.М.
информационной инфраструк-    транспорта,
туры Республики Казахстан     коммуникаций и
туризма
27 апреля   Об итогах социально-эконо-    Агентство по     Солодченко Р.В.
мического развития            экономическому
Республики Казахстан и ходе   планированию
выполнения Плана мероприятий
по реализации Программы
действий Правительства
Республики Казахстан в I
квартале 1998 года
27 апреля   Об итогах исполнения          Министерство     Ертлесова Ж.Д.
республиканского бюджета      финансов
в I квартале 1999 года
11 мая      О проблеме задолженностей     Министерство     Токаев К.К.
Правительства Казахстана      иностранных дел, Ертлесова Ж.Д.
и хозяйствующих субъектов     Министерство     Мухамеджанов Б.А.
страны иностранным фирмам     финансов,
и компаниям                   Министерство
юстиции
11 мая      О негативном влиянии          Агентство по     Сайденов А.Г.
кризисных явлений мировой     инвестициям
экономики на инвестиционную
политику горнодобывающих
предприятий в минерально-
сырьевом комплексе
Республики Казахстан
25 мая      О дополнительных мерах        Министерство      Коржова Н.А.
государственной поддержки     труда и
инвалидов                     социальной
защиты населения
8 июня      О состоянии международных     Комитет по охране Бузубаев Т.И.
пунктов пропуска через        государственной
государственную границу       границы
Республики Казахстан и
мерах по приведению их в
соответствие с международными
стандартами
8 июня      О государственной поддержке   Министерство      Кушербаев К.Е.
отечественных производителей  здравоохранения,
фармацевтической и            образования и
медицинской продукции         спорта
Республики Казахстан
22 июня     О ходе реализации проекта     Министерство      Буркитбаев С.М.
реконструкции Актауского      транспорта,       Ертлесова Ж.Д.
морского торгового порта      коммуникаций
и использовании займа         и туризма,
Европейского Банка            Министерство
Реконструкции и Развития и    финансов
программе дальнейшего
развития порта
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

1999 жылдың ІІ тоқсанына Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 7 сәуір N 44-ө
1. Қоса беріліп отырған 1999 жылдың ІІ тоқсанында Қазақстан
Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі
бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақтылы әзірленуін және енгізілуін
қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1999 жылғы
7 сәуірдегі
N 44-ө өкімімен
бекітілген
__________________________________________________________________________
Күні       Мәселенің атауы          Материалды      Баяндамашылар
дайындауға
жауаптылар
__________________________________________________________________________
1                2                    3                 4
__________________________________________________________________________
6 сәуір  Қазақстан Республикасының  Көлік,         С.М.Бүркітбаев
бірыңғай ақпараттық        коммуникациялар
инфрақұрылымын             және туризм
дамытудың тұжырымдамасы    министрлігі
туралы
27 сәуір  Қазақстан Республикасының  Экономикалық    Р.В.Солодченко
әлеуметтік-экономикалық    жоспарлау
дамуының қорытындылары     жөніндегі
және Қазақстан             агенттік
Республикасы Үкіметінің
Іс-қимыл бағдарламасын
іске асыру жөніндегі
іс-шаралар жоспарының
1998 жылғы І тоқсанда
орындалу барысы туралы
27 сәуір  1999 жылғы І тоқсанда      Қаржы            Ж.Ж.Ертілесова
республикалық бюджеттің    министрлігі
атқарылуының
қорытындылары туралы
11 мамыр  Қазақстанның Үкіметі       Сыртқы істер      Қ.К.Токаев,
мен елдің шаруашылық       министрлігі,      Ж.Ж.Ертілесова,
жүргізуші субъектілерінің  Қаржы             Б.Ә.Мұхамеджанов
шетелдік фирмалар мен      министрлігі,
компанияларға берешек.     Әділет
тердің проблемасы          министрлігі
туралы
11 мамыр  Дүниежүзілік экономиканың  Инвестициялар     Ә.Ғ.Сәйденов
дағдарыстық құбылыстарының жөніндегі
Қазақстан Республикасының  агенттік
минералдық-шикізаттық
кешеніндегі тау-кен өндіру
кәсіпорындарының
инвестициялық саясатына
жағымсыз әсері туралы
25 мамыр  Мүгедектерді мемлекеттік   Еңбек және       Н.А.Коржова
қолдаудың қосымша          халықты
шаралары туралы            әлеуметтік
қорғау министрлігі
8 маусым  Қазақстан Республикасының  Мемлекеттік        Т.И.Бұзыбаев
мемлекеттік шекарасы       шекара күзеті
арқылы өткізу халықаралық  жөніндегі комитет
пункттерінің жай-күйі және
оларды халықаралық
стандарттарға сәйкес
келтіру жөніндегі
шаралар туралы
8 маусым  Қазақстан Республикасының  Денсаулық сақтау,  Қ.Е.Көшербаев
отандық фармацевтік        білім және спорт
және медициналық өнімдерді министрлігі
шығарушыларын мемлекеттік
қолдау туралы
22 маусым Ақтау теңіз сауда портын   Көлік,             С.М.Бүркітбаев,
қайта жаңартудың жобасын   коммуникациялар    Ж.Ж.Ертілесова
іске асырудың және Еуропа  және туризм
Қайта жаңарту және Даму    министрлігі,
Банкінің займын            Қаржы
пайдаланудың барысы мен    министрлігі
портты одан әрі дамытудың
бағдарламасы туралы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.