О создании комиссии по вопросу использования служебных автомобилей в центральных и местных исполнительных органах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года № 51-р
В целях реализации задач, вытекающих из выступления Главы государства
на совместном заседании Палат Парламента 31 марта 1999 года и организации
проверки по вопросам оптимальности и порядка использования парка служебных
автомобилей в центральных и местных исполнительных органах:
1. Образовать комиссию в следующем составе:
Джандосов Ураз Алиевич     - Заместитель Премьер-Министра - Министр
финансов Республики Казахстан, председатель
Жамишев Болат Бидахметович - вице-Министр финансов Республики Казахстан,
заместитель председателя
Члены комиссии:
Кузатбеков Науатбек Бултбекович - заместитель заведующего Отделом
организации, контроля и безопасности
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Буранбаева Жаннат Жакановна     - Директор Департамента автомобильного
транспорта Министерства транспорта,
коммуникаций и туризма Республики
Казахстан
Полонский Александр Иванович    - заместитель Начальника Департамента
дорожной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Ибрашов Темирхан Назарович      - начальник Управления
административных расходов госорганов
Министерства финансов Республики
Казахстан
Тумабекова Камилаш Абдукаримовна - консультант Отдела финансово-
экономической экспертизы Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Нурабаева Асия Койшибаевна       - Директор Департамента по надзору за
антимонопольным законодательством
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Таланов Василий Петрович         - государственный инспектор
Государственной комиссии Республики
Казахстан по борьбе с коррупцией
(по согласованию)
Тажигулов Марат Кармысбаевич     - старший прокурор Управления по
надзору за применением
законодательства финансовыми
органами Генеральной Прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Мухамедьяров Марат Ельжасович    - заведующий Отделом координации
структурных подразделений
Управления Делами Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
2. Министерствам, агентствам и ведомствам, акимам областей, городов
Астаны и Алматы обеспечить представление в комиссию необходимых материалов
для организации проверки.
3. Комиссии до 1 мая 1999 года организовать и обеспечить представление
результатов проверок по использованию парка служебных автомобилей в
центральных и местных исполнительных органах в Канцелярию Премьер-Министра
Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)

Орталық және жергілікті атқарушы органдарда қызметтік автомобильдерді пайдалану мәселесі жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 26 сәуір N 51-ө
Мемлекет басшысының Парламент Палаталарының 1999 жылғы 31
наурыздағы бірлескен мәжілісінде сөйлеген сөзінен туындайтын
міндеттерді жүзеге асыру және орталық және жергілікті атқарушы
органдарда қызметтік автомобильдер паркін пайдаланудың оңтайлығы мен
тәртібі мәселелері бойынша тексерулер ұйымдастыру мақсатында:
1. Мына құрамда комиссия құрылсын:
Жандосов Ораз Әлиұлы        - Премьер-Министрдің
орынбасары, Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі, төраға
Жәмішев Болат Бидахметұлы   -  Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
орынбасары, төрағаның
орынбасары
Комиссия мүшелері:
Құзатбеков Науатбек Бұлтбекұлы -  Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі Кеңсесінің
Ұйымдастыру, бақылау және
қауіпсіздік бөлімі
меңгерушісінің орынбасары
Боранбаева Жаннат Жақанқызы    -  Қазақстан Республикасы
Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігінің
Автомобиль көлігі
департаментінің директоры
Полонский Александр Иванович   -  Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің Жол
полициясы департаменті
бастығының орынбасары
Ибрашов Темірхан Назарұлы      -  Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Меморгандарының әкімшілік
шығыстары басқармасының
бастығы
Тұмабекова Кәмилаш              - Қазақстан Республикасының
Әбдікәрімқызы                     Премьер-Министрі Кеңсесінің
Қаржы-экономикалық сараптама
бөлімінің консультанты
Нұрабаева Әсия Қойшыбайқызы     - Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекелестікті
қорғау жөніндегі агенттігінің
Монополияға қарсы заңдарды
қадағалау жөніндегі
департаментінің директоры
Таланов Василий Петрович        - Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес жөніндегі мемлекеттік
комиссиясының мемлекеттік инспекторы
(келісім бойынша)
Тәжіғұлов Марат Қармысбайұлы    - Қазақстан Республикасы Бас
Прокуратурасының қаржы
органдарының заңдарды қолдануын
қадағалау жөніндегі басқармасының
аға прокуроры (келісім бойынша)
Мұхамедияров Марат Елжасұлы     - Қазақстан Республикасының
Президенті Іс басқармасының
құрылымдық бөлімшелерді
үйлестіру бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
2. Министрліктер, агенттіктер мен ведомстволар, облыстардың,
Астана және Алматы қалаларының әкімдері тексеруді ұйымдастыру үшін
комиссияға қажетті материалдарды ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Комиссия 1999 жылғы 1 мамырға дейін орталық және жергілікті
атқарушы органдарда қызметтік автомобильдер паркін пайдалану бойынша
тексерулерді ұйымдастырсын және оның нәтижелерін  Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне беруді қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр