О создании рабочей группы для рассмотрения проектов по строительству дипломатического городка в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 1999 года № 63-р
1. Создать рабочую группу для рассмотрения проектов по
строительству дипломатического городка в городе Астане в составе,
согласно приложению.
2. Определить задачами рабочей группы:
1) организацию проведения тендера на осуществление строительства
дипломатического городка в городе Астане;
2) проведение переговоров с компаниями, представившими проекты по
строительству дипломатического городка в городе Астане;
3) представление отчета в Правительство Республики Казахстан.
3. Установить срок деятельности рабочей группы до 1 июля 1999 года.
4. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра - Министра иностранных дел Республики
Казахстан Токаева К.К.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 мая 1999 года № 63-р
Состав
рабочей группы по рассмотрению проектов по строительству
дипломатического городка в городе Астане
Токаев                         - Заместитель Премьер-Министра - Министр
Касымжомарт Кемелевич            иностранных дел Республики Казахстан,
руководитель
Сайденов                       - Председатель Агентства Республики
Анвар Галимуллаевич              Казахстан по инвестициям, заместитель
руководителя
Члены рабочей группы:
Аймаков                        - директор дирекции инвестиций в приоритетные
Бауржан Жанабекович              секторы экономики Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Бейсембаева                    - главный специалист Департамента
Кульжан Даулеткереевна           законодательства и международного права
Министерства юстиции Республики Казахстан
Бозжигитов                     - заместитель Директора Департамента по работе
Аймдос Ерсаинович                с дипломатическими представительствами
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Болтанов                       - начальник управления охраны окружающей
Оразгали Толеуович               среды по городу Астане Министерства
природных ресурсов и охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Джаксалиев                     - заместитель Директора Департамента
Бахытжан Мухамбеткалиевич        экономической политики и специальных
программ Агентства по стратегическому
планированию и реформам Республики Казахстан
Джолдыбаева                    - вице-Министр энергетики, индустрии и
Сауле Мусиновна                  торговли Республики Казахстан
Дзекунов                       - начальник отдела планирования стратегических
Виктор Павлович                  ресурсов Департамента экономической
политики и специальных программ Агентства по
стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан
Досмагамбетов                  - начальник Департамента архитектуры и
Баир Фарден-улы                  градостроительства города Астаны
Жанабаев                       - начальник отдела инвестиционных программ
Габдысамат Абдрахманович         Агентства Республики Казахстан по
экономическому планированию
Идрисов                        - первый вице-Министр иностранных дел
Ерлан Абильфаизович              Республики Казахстан
Кыдырбеков                     - Директор Департамента по работе с
Адил Сагимбекович                дипломатическими представительствами
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Корсак                         - заместитель Директора Центрального филиала
Василий Иванович                 Национального Банка Республики Казахстан в
городе Астане
Нуркенов                       - председатель комитета по управлению
Толеугазы Камашевич              земельными ресурсами города Астаны
Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан
Пшембаев                       - заместитель начальника управления -
Мереке Кудайбергенович           начальник отдела Департамента
автомобильных дорог Министерства
транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан
Темиркулов                     - начальник управления налоговой экспертизы
Кайрат Иманкулович               и проектов Департамента фискальной политики
Министерства финансов Республики Казахстан
Успанов                        - главный специалист отдела нефти и энергетики
Марат Молдамухамедович           Департамента крупных налогоплательщиков
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)

Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың құрылысын салу жөніндегі жобаларды қарау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 мамыр N 63-ө
1. Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың құрылысын салу
жөніндегі жобаларды қарау үшін қосымшаға сәйкес құрамда жұмыс тобы құрылсын.
2. Жұмыс тобының міндеттері:
1) Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың құрылысын жүзеге
асыруға арналған тендер өткізу;
2) Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың құрылысын салу
жөнінде жобалар ұсынған компаниялармен келіссөздер жүргізу;
3) Қазақстан Республикасының Үкіметіне есеп ұсыну болып айқындалсын.
3. Жұмыс тобы қызметінің мерзімі 1999 жылғы 1 шілдеге дейін деп
белгіленсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Сыртқы істер министрі Қ.Қ.Тоқаевқа
жүктелсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
15 мамырдағы
N 63-ө өкіміне
қосымша
Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың құрылысын
салу жөніндегі жобаларды қарау
бойынша жұмыс тобының
Құрамы
Тоқаев Қасымжомарт   - Қазақстан Республикасы
Кемелұлы               Премьер-Министрінің орынбасары - Сыртқы
істер министрі, жетекші
Сәйденов Әнуар       - Қазақстан Республикасы
Ғалимоллаұлы           Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
төрағасы, жетекшісінің орынбасары
Жұмыс тобының мүшелері:
Аймақов Бауыржан     - Қазақстан Республикасының
Жаңабекұлы             Инвестициялар жөніндегі агенттігі
экономиканың басым секторларына
инвестициялар дирекциясының
директоры
Бейсембаев Күлжан    - Қазақстан Республикасының Әділет
Дәулеткерейқызы        министрлігі Заңдар және халықаралық
құқық департаментінің бас маманы
Бозжігітов Айымдос   - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Ерсайынұлы             істер министрлігінің Дипломатиялық
өкілдіктермен жұмыс жөніндегі
департаменті директорының
орынбасары
Болтанов Оразғали    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Төлеуұлы               ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігінің Астана қаласы
бойынша қоршаған ортаны қорғау
басқармасының бастығы
Жақсалиев Бақытжан   - Қазақстан Республикасы
Мұхамбетқалиұлы        Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігінің
Экономикалық саясат және арнаулы
бағдарламалар департаменті
директорының орынбасары
Жолдыбаева Сәуле     - Қазақстан Республикасының
Мұсақызы               Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрі
Дзекунов Виктор      - Қазақстан Республикасының
Павлович               Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігінің
Экономикалық саясат және арнаулы
бағдарламалар департаменті
стратегиялық ресурстарды жоспарлау
бөлімінің бастығы
Досмағамбетов Баир   - Астана қаласы әкімшілігінің сәулет
Фарденұлы              және қала құрылысы департаментінің
бастығы
Жаңабаев Ғабдысамат  - Қазақстан Республикасының
Әбдірахманұлы          Экономикалық жоспарлау жөніндегі
агенттігі инвестициялық
бағдарламалар бөлімінің бастығы
Ыдырысов Ерлан       - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Әбілфайызұлы           істер бірінші вице-министрі
Қыдырбеков Әділ      - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Сағымбекұлы            істер министрлігі Дипломатиялық
өкілдіктермен жұмыс жөніндегі
департаментінің директоры
Корсак Василий       - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Иванович               Банкінің Астана қаласындағы
Орталық филиалы директорының
орынбасары
Нұркенов Төлеуғазы   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Камашұлы               шаруашылығы министрлігі Астана
қаласының жер ресурстарын басқару
жөніндегі комитетінің төрағасы
Пішембаев Мереке     - Қазақстан Республикасының Көлік,
Құдайбергенұлы         коммуникациялар және туризм
министрлігі Автомобиль жолдары
департаментінің басқармасы
бастығының орынбасары - бөлім
бастығы
Темірқұлов Қайрат    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Иманқұлұлы             министрлігі Фискальдық саясат
департаменті салық сараптамасы мен
жобалары басқармасының бастығы
Оспанов Марат        - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Молдамұхамедұлы        кіріс министрлігінің Ірі салық
төлеушілер департаменті мұнай және
энергетика бөлімінің бас маманы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.