О Правительственной комиссии по проведению ревизии состояния предприятий фосфорной подотрасли Жамбылской области АО "Суперфосфатный завод", АО "Промтранс", АО "Нодфос" и АО "Каратау"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 мая 1999 года N 66-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 6 июня 2000 года N 86-р ~R000086
В связи с тяжелой социальной обстановкой, сложившейся в Жамбылской
области:
1. Образовать Правительственную комиссию в следующем составе:
Ауанов Мырзахмет Кожахметович  - вице Министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, руководитель
Абулгазин Данияр Рустемович    - вице-Министр финансов Республики
Казахстан - Председатель Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Чиналиев Газиз Коршабекович   -  консультант Отдела финансово-
экономической экспертизы Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Карымбаев
Бахтыгерей Мутигуллович       -  начальник отдела Департамента
промышленности Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Махметов Серик Сейдинович     -  главный специалист Департамента
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
2. Правительственной комиссии:
1) в недельный срок провести ревизию состояния АО "Суперфосфатный завод", АО "Промтранс", АО "Нодфос" и АО "Каратау";
2) совместно с указанными акционерными обществами составить график погашения задолженности по выплате возмещения ущерба профбольным, лицам, получающим пособия по трудовым увечьям и утере кормильца.
3. По результатам проверки внести в Правительство Республики Казахстан проект предложений по погашению задолженности по выплате возмещения ущерба профбольным, лицам, получающим пособия по трудовым увечьям и утере кормильца указанных акционерных обществ.
Премьер-Министр
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Жамбыл облысының фосфор ішкі саласы кәсіпорындары "Суферфосфат зауыты" АҚ, "Өнеркәсіпкөлік" АҚ, "Нодфос" АҚ және "Қаратау" АҚ жай-күйіне тексеру жүргізу жөніндегі Үкімет комиссиясы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 18 мамыр N 66-ө. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000.06.06. N 86 өкімімен. ~R000086
Жамбыл облысында қалыптасқан ауыр әлеуметтік жағдайға байланысты:
1. Мына құрамда Үкімет комиссиясы құрылсын:
Ауанов Мырзахмет     - Қазақстан Республикасының Еңбек
Қожахметұлы            және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі, жетекші
Әбілғазин Данияр     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рүстемұлы              министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің
төрағасы, жетекшінің орынбасары
Шыналиев Ғазиз       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қоршабекұлы            Министрінің Кеңсесі Қаржы-
экономикалық сараптама бөлімінің
консультанты
Қарымбаев Бақтыгерей - Қазақстан Республикасының
Мүтіғұлұлы             Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Өнеркәсіп
департаментінің бөлім бастығы
Махметов Серік       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Сейдінұлы              министрлігі Мемлекетті мүлік және
жекешелендіру департаментінің бас маманы
2. Үкімет комиссиясы:
1) бір апта мерзімде "Суферфосфат зауыты" АҚ, "Өнеркәсіпкөлік" АҚ, "Нодфос" АҚ және "Қаратау" АҚ жай-күйіне тексеру жүргізсін;
2) көрсетілген акционерлік қоғамдармен бірлесіп кәсіби науқас адамдарға, еңбек жарақаттары және асыраушысынан айырылуы бойынша жәрдемақы алатын адамдарға залалды өтеуді төлеу жөніндегі берешектерді өтеудің кестесін жасасын.
3. Тексерудің қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының
Үкіметіне көрсетілген акционерлік қоғамдардың кәсіби науқас адамдарға,
еңбек жарақаттары және асыраушысынан айырылуы бойынша жәрдемақы алатын
адамдарға залалды өтеуді төлеу жөніндегі берешектерді өтеуі жөніндегі
ұсыныстың жобасын енгізсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.